Новоархангельська     селищна      рада

в и к о н а в ч и й  к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від  16 вересня 2016року                                        № 53

смт Новоархангельськ

Про погодження  тарифів

на надання послуг з водовідведення,

  « Б  і  о  т  а  л» що надаються КП «Новоархангельський ЖКГ»

    Розглянувши клопотання дирекції КП «Новоархангельський ЖКГ», про погодження тарифів з надання послуг з водовідведення «Біотал», що надаються КП « Новоархангельським ЖКГ», розглянувши техніко-економічні розрахунки та пропозиції щодо встановлення тарифів, з метою забезпечення належного санітарного стану в селищі,керуючись  п.2 розділу 1 ст.28 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В

   1. Погодити розроблені тарифи на надання послуг з водовідведення «біотал», що надаються КП « Новоархангельським ЖКГ», в наступних розмірах:для населення селища   -в сумі 30гр.75 коп. за 1м3, для бюджетних та господарчо-  розрахункових організацій селища  - в сумі 40 гр. 50коп. за 1 м3 з урахуванням ставки єдиного податку та рентабельності.

   2. Доручити дирекції КП «Новоархангельський ЖКГ»,через комендантів житлових будинків, голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків довести до відома жителів селища та керівників організацій і установ,інформацію про зміну тарифів на надання послуг з водовідведення.   3.Доручити директору  КП « Новоархангельске ЖКГ» Перевознік М.В. до 30 листопада 2016 року провести роботу по укладенню договорів із користувачами про надання вказаних послуг.

   4.Дане рішеня набирае чинності через 15 днів після опублікування його в районній  газеті «Колос».

Селищний голова                                        Шамановський Ю.П.

_______________________________________________

Новоархангельська     селищна      рада

в и к о н а в ч и й  к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від  16 вересня 2016року                                  № 52

смт Новоархангельськ

Про погодження  тарифів

на надання послуг з водовідведення,

що надаються КП «Новоархангельський ЖКГ»

   Розглянувши клопотання дирекції КП «Новоархангельський ЖКГ», про погодження  тарифів на надання послуг з водовідведення,що надаються КП  «Новоархангельським ЖКГ», розглянувши техніко-економічні розрахунки та пропозиції щодо встановлення  тарифів, з метою забезпечення належного санітарного стану в селищі,керуючись  п.2 розділу 1 ст.28 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В

   1. Погодити розроблені тарифи на надання послуг з водовідведення, що надаються КП « Новоархангельським ЖКГ», в наступних розмірах: для населення селища   -в сумі 36гр.29 коп. за 1м3, для бюджетних та господарчо-  розрахункових організацій селища  - в сумі 114 гр. 46 коп. за 1 м3 з урахуванням ставки єдиного податку та рентабельності.

   2.вивезення твердих побутових відходів для населення за один ящик-122гр.90коп. 

   3.для бюджетних та господарських організацій за один ящик -142гр.65коп.

  4. Доручити дирекції КП «Новоархангельський ЖКГ»,через комендантів житлових будинків, голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків довести до відома жителів селища та керівників організацій і установ,інформацію про зміну тарифів на надання послуг з водовідведення.   5.Доручити директору  КП « Новоархангельске ЖКГ» Перевознік М.В. до 30 листопада 2016 року провести роботу по укладенню договорів із користувачами про надання вказаних послуг.

  6.Дане рішеня набирае чинності через 15 днів після опублікування його в районній  газеті «Колос».

Селищний голова                        Шамановський Ю.П.

______________________________________________

Новоархангельська     селищна      рада

в и к о н а в ч и й  к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  16 вересня 2016року                                      № 51

смт Новоархангельськ

Про погодження  тарифів

на надання послуг з водопостачання,

що надаються КП «Новоархангельський ЖКГ» та погодження

інвестиційного плану

  Розглянувши клопотання дирекції КП «Новоархангельський ЖКГ», про погодження тарифів на надання послуг з водопостачання,що надаються КП  «Новоархангельським ЖКГ», розглянувши техніко-економічні розрахунки та пропозиції щодо встановлення  тарифів, з метою забезпечення належного санітарного стану в селищі,керуючись  п.2 розділу 1 ст.28 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В

   1. Погодити розроблені тарифи на надання послуг з водопостачання, що надаються КП « Новоархангельським ЖКГ», в наступних розмірах:для населення селища   -в сумі 12гр. 32 коп. за 1м3, для бюджетних та господарчо-  розрахункових організацій селища  - в сумі 17 гр. 82 коп. за 1 м3 з урахуванням ставки єдиного податку та рентабельності.

   2. Доручити дирекції КП «Новоархангельський ЖКГ»,через комендантів житлових будинків, голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків довести до відома жителів селища та керівників організацій і установ,інформацію про зміну тарифів на надання послуг з водопостачання.   3.Доручити директору  КП « Новоархангельске ЖКГ» Перевознік М.В. до 30 листопада 2016 року провести роботу по укладенню договорів із користувачами про надання вказаних послуг.

  4. Погодити інвестиційний план розроблений КП "Новоархангельське ЖКГ".

   5.Дане рішеня набирае чинності через 15 днів після опублікування його в районній  газеті «Колос».

 

Селищний голова                                        Шамановський Ю.П.

_______________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 1серпня 2016 року                                           №  50

смт Новоархангельськ

Про надання дозволу на

реконструкцію пам’ятника

   Розглянувши заяву гр. Тонконоженка Валентина Васильовича про   дачу дозволу на реконструкцію пам’ятника загиблим воїнам в Другій Світовій війні, керуючись п. 9 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И  В :

   1. Надати дозвіл громадянину Тонконоженко Валентину Василовичу на реконструкцію пам’ятника загиблим воїнам в Другій Світовій війні по вул.Слави в смт Новоархангелськ Кіровоградської області.

   2. Пропонувати гр. Тонконоженко В. В. звернутися до відділу регіонального розвитку, архітектури та містобудування Новоархангельського РДА, для отримання містобудівних умов та обмежень для складання проекту на реконструкцію.

   3. Зобов’язати гр. Тонконоженко В.В. після виготовлення данного проекту, отримати дозвіл на проведення будівельних робіт щодо реконструкції пам’ятника загибли воїнам в Другій Світовій війні.

 

Селищний голова                            Шамановський Ю.П.

__________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 1серпня 2016 року                                                №  49

смт Новоархангельськ

Про надання дозволу на встановлення

тимчасової споруди

   Розглянувши заяву громадянина Ракула Валерія Володимировича про дачу йому дозволу на встановлення тимчасової споруди на раніше виділеній земельній ділянці площею 0,12 га згідно свідоцтва про право власності № 29426079 від 13.11.2014 року за адресою вул.. Садова,70 смт Новоархангельськ Кіровоградської області, керуючись п. 9 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И  В :

   1. Надати дозвіл громадянину Ракулу Валерію Володимировичу на встановлення тимчасової споруди на раніше виділеній земельній ділянці площею 0,12 га в смт Новоархангельськ вул.. Садова, 70.

   2. Зобов’язати Ракула Валерія Володимировича отримати у відділі регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Новоархангельської РДА паспорт прив’язки тимчасової споруди.

   3. Зобов’язати Ракула Валерія Володимировича встановити тимчасову споруду відповідно до отриманого паспорту прив’язки тимчасової споруди.

 

Селищний голова                                     Шамановський Ю.П.

______________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 1серпня 2016 року                                            №  48

смт Новоархангельськ

Про роботу клубних закладів,

що знаходяться на балансі

селищної ради

   Заслухавши інформацію селищного голови Шамановського Ю.П. про   роботу клубних закладів, що знаходяться на балансі селищної ради, відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И  В :

   1. Роботу клубних закладів, розташованих на підвідомчій території визнати задовільною.

   2. Завідуючим   клубами   с. Синюха Назаренко Н.В.,   МБК № 1 Новоархангельськ  Драгомощенко І.О. продовжити роботу, направлену на підняття рівня роботи закладів культури, вдосконалення методики їх роботи, підвищення ролі клубних закладів у забезпеченні культурних потреб селян.

Селищний голова                                       Шамановський Ю.П.

____________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 1 серпня 2016 року                                          № 47

смт Новоархангельськ

Про заняття з обліку

господарського приміщення

та погрібника

   Розглянувши заяву гр. Губанова Миколи Миколайовича про зняття з обліку господарського приміщення та погрібника по вул. Сурженка, 9 в смт Новоархангельськ, акт обстеження даного домоволодіння від 15 серпня 2016 року, керуючись ст. 31, п. 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

   1. Зняти з обліку господарське приміщення та погрібник що розташований за адресою смт Новоархангельськ вулиця Сурженка, 9, який належить Губанову Миколі Миколайовичу свідоцтво про право власності 2970/12/234, зареєстрований 03 червня 1994 року..

   2.Затвердити акт обстеження господарського приміщення та погрібника від 15 серпня  2016р

  3. Новоархангельському відділенню Ульянівського комунального міжміського бюро технічної інвентаризації внести зміни в облікову документацію..

Селищний голова                                       Ю. Шамановський

_______________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 1серпня 2016 року                                                  №  46

смт Новоархангельськ

 

Про видачу ордера на видалення

зелених насаджень

   Розглянувши заяву громадянина Степаненка Едуарда Івановича про видалення зелених насаджень, керуючись «Порядком про видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території селищної ради» затвердженого рішенням виконкому селищної ради № 3 від 22 січня 2008 року, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Видати громадянину Степаненку Едуарду Івановичу ордера на видалення дерев згідно акту обстеження стану даних насаджень.

2. Запропонувати замість видалених дерев посадити молоді декоративні або фруктові дерева.

 

Селищний голова                                          Ю. Шамановський

______________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 1серпня 2016 року                                                      №  45

смт Новоархангельськ

Про затвердження дозволів на спецводокоритсування

та нормативи гранично допустимого скиду води (ГДС)

  Заслухавши інформацію заступника селищного голови Бурдиги М,Д. про затвердження дозволів на спец водокористування та нормативи гранично допустимого скиду (ГДС), керуючись ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

   1. Затвердити дозволи КП «Новоархангельському ЖКГ» на спец водокористування, видані департаментом екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА від 26 липня 2016 року № 684.

   2. Затвердити нормативи гранично допустимого скиду (ГДС) забруднюючих речовин КП «Новоархангельське ЖКГ», що відводяться в річку Торговиця із зворотними водами, видані департаментом екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА від 26 липня 2016 року № 546

 

Селищний голова                                    Ю. Шамановський

______________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й            к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 1 серпня 2016 року                                  №  44

смт Новоархангельськ

Про надання дозволу на реконструкцію

літньої кухні в житловий будинок

    Розглянувши заяву громадянки Кривченко валентини Валентинівни про дачу дозволу на реконструкцію літньої кухні в житловий будинок на приватизованій земельній ділянціза адресою смт Новоархангельськ вул Череднюка №48, виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл громадянці Кривченко Валентині Валентинівніі на реконструкцію літньої кухні в житловий будинок.

2. Пропонувати громадянці Кривченко Валентині Валентинівні. звернутися до районного архітектора для виготовлення будівельного паспорта на реконструкцію літньої кухні в житловий будинок.

3. Зобов'язати гр. Кривченко Валентині Валентинівні проводити реконструкцію відповідно будівельного паспорта.

4. Зобов'язати :гр. Кривченко Валентині Валентинівні отримати дозвіл на виконання робіт з реконструкції літньої кухні в житловий будинок.

5. Рішення дійсне до закінчення робіт з реконструкції.

 

Селищний голова                                    Шамановський Ю.П.

_________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й            к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 липня 2016 року                                         №  43

смт Новоархангельськ

Про підготовку дошкільних закладів

№ 1, № 4 до роботи в осінньо – зимовий

період 2016/2017 року

         Заслухавши інформацію селищного голови Шамановського Юрія Павловича  «Про підготовку господарського комплексу до роботи в  осінньо – зимовий період 2016/2017 року», з метою своєчасної та якісної підготовки дошкільних закладів № 1, № 4 до роботи осінньо – зимовий період 2016/2017 року» та на підставі ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Зобов’язати завідуючих дошкільним навчальних закладів № 1, № 4 Тельну І.О., Стоколос Ю.І. :

1.1 До 15 вересня цього року провести обстеження та при необхідності здійснити ремонт опалювальних систем установ;

1.2 Повністю забезпечити дитячі установи дровами на період опалювального сезону 2016 – 2017 року;

1.3 Організувати роботу по завезенню вугілля в установи на період опалювального сезону 2016 року.

2.Про хід виконання даного рішення завідуючим дитячими установами № 1, № 4 Тельній І.О., Стоколос Ю.І. доповісти засідання виконавчого комітету у вересні місяці.

Селищний голова                                 Шамановський Ю.П.

_______________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й            к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 липня 2016 року                                           №  42

смт Новоархангельськ

Про роботу інспекції в справах неповнолітніх

селищної ради по забезпеченню дітей – сиріт,

дітей, позбавлених батьківського піклування,

дітей, з багатодітних сімей, відпочинком та

оздоровленням на період літніх канікул

        Заслухавши доповідь старшого інспектора по роботі з молоддю та неповнолітніми селищної ради Ягольницької С.О. «Про роботу інспекції в справах неповнолітніх селищної ради по забезпеченню дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, з багатодітних сімей, відпочинком та оздоровленням на період літніх канікул» та на підставі п. 9 ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Роботу інспекції в справах неповнолітніх селищної ради по забезпеченню дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, з багатодітних сімей, відпочинком та оздоровленням на період літніх канікул – визнати задовільною;

2. Зобов’язати старшого інспектора по роботі з молоддю та неповнолітніми Ягольницької С.О. спільно з відділом сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації проводити роботу, направлену на забезпечення дітей  – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей  з багатодітних сімей гуманітарною допомогою (одягом, взуттям), постійно організовувати їх дозвілля та оздоровлення, особливо в період літніх канікул, звертати увагу  на спосіб ведення їх життя, та надавати посильну  допомогу.

 

Селищний голова                                       Шамановський Ю.П.

_____________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й            к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 липня 2016 року                                              №  41

смт Новоархангельськ

Про роботу адміністративної комісії селищної

ради по розгляду адміністративних правопорушень

    Заслухавши інформацію голови адміністративної  комісії при виконавчому комітеті селищної ради Бурдигу М.Д.  про роботу адміністративної комісії селищної ради по розгляду адміністративних правопорушень, згідно ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради по розгляду адміністративних правопорушень визнати задовільною.

2..Зобов’язати голову адміністративної комісії Бурдигу М.Д. постійно здійснювати контроль за своєчасним розглядом адміністративних протоколів, які надходять для розгляду, та прийняттям рішень у відповідності до чинного законодавства.

Селищний голова                              Шамановський Ю.П.

________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й   к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

     від 21 липня 2016 року                                                     № 40

смт Новоархангельськ

Про підготовчу роботу до проведення свят

Дня Незалежності та Дня селища

         Заслухавши інформацію селищного голови Шамановського Ю.П. про підготовчу роботу до проведення свята Дня Незалежності та Дня селища, на підставі ч. 1 п. 2 ст. 27  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Провести святкування Дня Незалежності та Дня селища 24 серпня 2016 року о 18 – й годинні.

2. Заходи по підготовці та проведенню Дня Незалежності та Дня Селища (додаються).

3. Ввійти з пропозицією до відділу культури райдержадміністрації про підготовку сценарію до проведення Дня Незалежності та Дня селища та забезпечення участі  культосвітніх працівників у проведенні свят.

4. Ввійти з пропозицією до заступника РДА Паліщук Л.Л.  про організацію спортивно – масової програми та забезпечення участі молодіжних колективів у конкурсах програми та проведенні свят.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Бурдигу М.Д.

 

Селищний голова                                    Шамановський Ю.П.

Затвердженні рішенням виконавчого

комітету від 21 липня 2016 року № 40

З А Х О Д И

по організації та проведення Дня Незалежності та Дня селища

1. Провести благоустрій райцентру.

(КП «Новоархангельське ЖКГ» до 22.08.2016 р.)

2. Провести нараду з керівниками підприємств, установ, організацій, сільгосппідприємств, приватними підприємцями про надання посильної допомоги у проведенні свят.

( виконавчий комітет селищної ради до 21.08.2016 р.

3. Організувати конкурс декоративного – вжиткового мистецтва та визначити переможця конкурсу.

(виконавчий комітет селищної ради до 18 – 23 серпня 2016 р.)

4. Подати інформацію в районну газету «Колос» про день та час проведення свят Дня Незалежності та Дня селища.

( виконавчий комітет селищної ради до 22.08.2016 р. )

____________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 липня 2016 року                                                  №   39

смт Новоархангельськ

Про хід виконання рішення виконкому

селищної ради № 13 від 25.03.2016 року

Про проведення Весняної толоки з озеленення

та благоустрою на підвідомчій території

        Заслухавши інформацію заступника селищного голови по виконавчій роботі Бурдигу М.Д. «Про хід виконання рішення виконкому селищної ради № 13 від 25.03.2016 року Про проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою на підвідомчій території, відповідно до п. 11 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити роботу по благоустрою територій селища, постійно підтримувати комплексний санітарний стан на даних територіях Новоархангельської селищної ради.

 

Селищний голова                                      Шамановський Ю.П.

___________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 липня 2016 року                                               №  38

смт Новоархангельськ

Про присвоєння назв вулиць

на території смт Новоархангельськ

Новоархангельського району

Кіровоградської області

       Заслухавши членів виконавчого комітету Новоархангельської селищної ради «Про присвоєння назв вулиць на території смт Новоархангельськ Новоархангельського району Кіровоградської області», та  з метою упорядкування адресного господарства на території Новоархангельської селищної ради, відповідно до п. 41 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Присвоїти  вулицям що розташовані на території   смт Новоархангельськ Новоархангельського району Кіровоградської області наступні назви: вулиця Соснова, вулиця Синюхінська.

2. Повідомити Кіровоградську філію ДП «НАІС» про присвоєння назв вулиць території селища Новоархангельськ Новоархангельського району Кіровоградської області.

 

Селищний голова                                       Шамановський Ю.П.

Додаток до рішення виконавчого комітету

Новоархангельської селищної ради

від 21 липня 2016 року №56к

Перелік назв вулиць, яким присвоюється назва на території

селища Новоархангельськ Новоархангельського району Кіровоградської області

1. вул. Соснова

2. вул. Синюхінська

Селищний голова                                            Шамановський Ю.П.

_______________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й            к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 липня 2016 року                                               №  37

смт Новоархангельськ

Про надання дозволу на будівництво

господарських споруд

    Розглянувши заяву громадянки Кривченко валентини Валентинівни про дачу дозволу на будівництво господарських споруд в смт Новоархангельськ по вул Череднюка №48, виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл громадянці Кривченко Валентині Валентинівніі на будівництво прибудинкових господарських споруд в смт Новоархангельськ по вул Череднюка №48

2. Пропонувати громадянці Кривченко Валентині Валентинівні. звернутися до районного архітектора для виготовлення будівельного паспорта на будівництво прибудинкових споруд.

3. Зобов'язати гр. Кривченко Валентині Валентинівні проводити будівництво відповідно будівельного паспорта.

4. Зобов'язати :гр. Кривченко Валентині Валентинівні отримати дозвіл на виконання будівельних робіт.

5. Рішення дійсне до закінчення будівництва прибудинкових споруд.

 

Селищний голова                                    Шамановський Ю.П.

_____________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й            к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 липня 2016 року                                                  №  36

смт Новоархангельськ

Про надання дозволу на будівництво

індивідуального житлового будинку

та господарських споруд

    Розглянувши заяву громадянки Биць Оксани Вікторівни про дачу дозволу на будівництво індивідуального житлового будинку та господарських споруд в смт Новоархангельськ по вул Садова№106, виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл громадянці Биць Оксані Вікторівні на будівництво індивідуальногожитлового будинку та господарських споруд в смт Новоархангельськ по вул Садова №106

2. Пропонувати громадянці Биць О.В. звернутися до районного архітектора для виготовлення будівельного паспорта на будівництво індивідуального житлового будинку та прибудинкових споруд.

3. Зобов'язати гр. Биць О.В. проводити будівництво відповідно будівельного паспорта.

4. Зобов'язати :гр. Биць О.В. отримати дозвіл на виконання будівельних робіт.

5. Рішення дійсне до закінчення будівництва індивідуального житлового будинку та господарських споруд.

 

Селищний голова                                    Шамановський Ю.П.

______________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 30 червня 2016 року                                               №35

смт Новоархангельськ

Про заняття з обліку житлового

будинку по вул. Лісова 18

   Розглянувши заяву гр.Попова Сергія Григоровича . про зняття з обліку житлового будинку по вул.Лісова 18 в смт Новоархангельськ, акт обстеження даного домоволодіння від 20 травня 2016 року, керуючись ст. 31, п. 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Зняти з обліку житловий будинок що розташований за адресою смт Новоархангельськ вулиця Лісова 18, який належав нині покійній Білозірківській Світлані Олексіївні сівідоцтво на право власності  3181/13,зарєестрований  13.01.1999рік.

2.Затвердити акт обстеження данного будинку від 20 травня  2016р

3. Свідоцтво на право власності житлового будинку зареєстроване  3181 від 13.01.1999 року на ім’я покійної Білозірківської Світлани Олексіївни - погасити.

 4. Новоархангельському відділенню Ульянівського комунального міжміського бюро технічної інвентаризації внести зміни в облікову документацію.

 

Селищний голова                                           Ю. Шамановський

_____________________________________________________

 

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 квітня 2016 року                                                  №  34

смт Новоархангельськ

Про надання дозволу на будівництво

тимчасової споруди для ведення

підприємницької діяльності

   Розглянувши заяву громадянки Григорьєвої Світлани Йосипівни про надання їй дозволу на будівництво господарських споруд в смт Новоархангельськ, вулиця Поронівська, 8, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл громадянці Григорьєвій С.Й. на будівництво прибудинкових споруд в смт Новоархангельськ вулиця Поронівська, 8.

2. Пропонуватим гр. Григорьєвій С.Й. звернутися до районного архітектора для виготовлення будівельного паспорту на будівництво прибудинкових споруд.

3. Зобов’язати гр. Григорьєву С.Й. проводити будівництво відповідно будівельного паспорту.

4. Зобов’язати гр. Григорьєву С.Й. отримати дозвіл на виконання будівельних робіт.

5. Рішення дійсне до закінчення будівництва прибудинкових споруд.

 

Селищний голова                                          Ю Шамановський

___________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 30 червня 2016 року                                            №  33

смт Новоархангельськ

Про надання дозволу на будівництво

 господарських споруд.

 

Розглянувши заяву громадянинаНікітенко Віталія Вікторовича про дачу дозволу на будівництво господарських споруд в смт Новоархангельськ  провулок  Аптечний 17. Виконавчий  комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл громадянину Нікітекнко Віталію Вікторовичу будівництво  прибудинкових споруд в смт Новоархангельськ, провулок  Аптечний 17

2.Пропонувати  гр. Нікітенку Віталію Вікторовичу  звернутися  до районного архітектора для виготовлення будівельного паспорта на будівництво  прибудинкових споруд.           

3.Зобовязати  гр.Нікітенка Віталія Вікторовича  проводити будівництво відповідно будівельного паспорта.

4. Зобовязати  гр. Нікітенка Віталія Вікторовича отримати дозвіл на  виконання  будівельних  робіт.

5.Рішення дійсне до закінчення будівництва прибудинкових споруд.

 

Селищний голова                                             Ю Шамановський

______________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й   к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 травня 2016 року                                             №  32

смт Новоархангельськ

Про посилення протипожежної

безпеки на об’єктах селищної ради

в літній період під час  жнив

       Одним з найприорітетніших завдань даного періоду є завчасна організаційна підготовка до проведення комплексу профілактичних заходів щодо забезпечення протипожежного захисту в літній пожежно – небезпечний період, особливо під час підготовки і проведення зернозбиральної кампанії.

     Разом з тим, під час проведення перевірок об’єктів зберігання і переробки продукції нового врожаю було встановлено, що деякі з них експлуатуються з порушенням протипожежних вимог.

     Серйозне занепокоєння викликає стан справ із наявністю і організацією роботи добровільних пожежних дружин, переважно у сільській місцевості.

      Не кращий стан справ склався із навчанням населення правилам пожежної безпеки за місцем проживання, не рідко воно проводиться поверхово, без охоплення усіх мешканців. В селищній раді для цього не обладнана кімната з наочними протипожежними агітматеріалами та посібниками, стенди на  протипожежну тематику не встановлено, робота з добровільними пожежними формуваннями не проводиться, не створено при виконкомі селищної ради групу позаштатних пожежних інспекторів, відсутня робота з патронажними сестрами та листоношами по навчанню населення правилам пожежної безпеки в побуті.

     У деяких домовласників димарі не мають протипожежних переділок, не завжди очищається сажа. Допускається зберігання на горищах різних горючих матеріалів (сіно, насіння, хатній устрій тощо). Біля будівель близько складається солома та інші грубі корма. Не в належному стані знаходяться електропроводи в житлових будинках.

     З метою посилення протипожежної безпеки на об’єктах селищної ради  в літній період та враховуючи надзвичайно жаркі погодні умови під час жнив, та   відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Зобов’язати керівників підвідомчих організацій взяти під особистий контроль виконання виявлених протипожежних недоліків.

2. Для забезпечення громадського контролю за станом пожежної безпеки на об’єктах соцкульпобуту,  лікувальних, навчальних закладах, житловому секторі та проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення, починаючи з 01.06.2016 р. відновити функціонування групи позаштатних пожежних інспекторів  при виконкомі селищної ради. У відповідності з «Положенням про добровільні пожежні дружини» передбачити надання їм пільг, як членам ДПД підприємств, установ, організацій, на яких вони працюють.

3. Зобов’язати позаштатних пожежних інспекторів активізувати свою роботу по перевірці протипожежного стану житлових будинків та організації протипожежного інструктажу всього дорослого населення і в кінці кожного кварталу доповідати виконкому селищної ради про стан пожежної безпеки на закріплених за ними ділянках житлового сектору.

4. Рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств Кирстя М.М. (ПСП «Лан»)(ПСП «Центр – Агро»), Голобородько О.П. (ПСП «Синюха»), Усову В.І. (ПП ДНБ), Чиркі Л.О. (СВК «Вись»), Наумовичу В.М. (ПСП «Арсенал»), Півкопі М.І. (ПСП «Урожай»), до збирання ранніх зернових культур, усунути  протипожежні недоліки на підвідомчих їм об’єктах та здійснювати збирання врожаю згідно правил  пожежної безпеки в Україні.

5. Контроль за виконанням рішення покладаю на себе.

 

Селищний голова                                    Шамановський Ю.П.

_____________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й   к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

     від  27 травня  2016  року                                                  №  31

смт Новоархангельськ

Про погодження режиму

роботи АЗС/АГЗС № 18 ТОВ «ХРОМІЯ»

об’єкту торгівлі розташованого на території

смт Новоархангельськ

         Розглянувши клопотання директора ТОВ «ХРОМІЯ» Андреєва Л.І. та керуючись ст. 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити цілодобовий режим роботи для АЗС/АГЗС № 18 ТОВ «ХРОМІЯ» розташований за адресою: Кіровоградська область Новоархангельський район смт. Новоархангельськ вулиця Слави, 157.

2. Діяльність об’єкта АЗС/АГЗС № 18 ТОВ «ХРОМІЯ» на території смт.Новоархангельськ з технологічними перервами з 7.00 год. – 7.30 год. та 19.00 год. – 19.30 год.

3. Зобов’язати  директора ТОВ «ХРОМІЯ» оприлюднити режим роботи АЗС/АГЗС № 18 розміщенням його в засобах масової інформації.

      4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Бурдигу М.Д.

 

Селищний голова                                           Шамановський Ю.П.

____________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 квітня 2016 року                                                   № 30

смт Новоархангельськ

Про хід   виконання   рішення  виконкому  

селищної ради від 25.03.2016 р. № 13

«Про проведення Весняної толоки з озеленення

та благоустрою на підвідомчій території»

         Заслухавши інформацію заступника селищного голови Бурдигу М.Д. про   хід   виконання   рішення  виконкому   селищної ради від 25.03.2016 р. № 13 «Про проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою на підвідомчій території», відповідно до ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И  В :

1. Продовжити роботу, направлену на виконання заходів з підготовки та проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою підвідомчої території, проводити роз’яснювальну роботу серед керівників підприємств, установ, організацій, серед жителів селища про підтримання у належному санітарному стані присадибних ділянок, придворових та прилеглих територій.

 

Селищний голова                                           Шамановський Ю.П.

____________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 квітня 2016 року                                                              №  29

смт Новоархангельськ

Про режим роботи та внутрішній трудовий 

розпорядок відділу з питань реєстрації

при Новоархангельській селищній раді

З метою підвищення якості обслуговування громадян відділом з питань реєстрації при Новоархангельській селищній раді, керуючись п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст.ст. 10-13, 32, 50-57, 142 Кодексу законів про працю України, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Внести зміни до графіку роботи та внутрішнього трудового розпорядку відділу з питань реєстрації при Новоархангельській селищній раді за умовами п’ятиденного робочого тижня (з двома вихідними днями суботою та неділею) з 40 годинною нормою тривалості робочого часу на тиждень, передбачивши початок роботи відділу о 08 год. 00 хв. та закінчення роботи о 18 год. 00 хв., з обідньою перервою для відпочинку та харчування тривалістю 1 година.

2. Затвердити внутрішній трудовий розпорядок з урахуванням тривалості восьмигодинного робочого дня, відповідно: два працівника за графіком роботи з 08год. 00хв до 17.год. 00хв. з перервою на відпочинок з 12год 00хв. до 13год. 00хв.; два працівника з 09год. 00хв. до 18год. 00хв. з перервою на відпочинок з 13год. 00год до 14год. 00хв.

3. Попередити працівників про зміну внутрішнього трудового розпорядку, а саме – зміни режиму роботи з 01 травня 2016 року.

4. Повідомити жителів району про зміни режиму роботи відділу через районну газету «Колос» та на офіційному WEB-сайті Новоархангельської селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

Селищний голова                                                     Ю. Шамановський

___________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 квітня  2016 року                                              №     28

смт Новоархангельськ

Про погодження розташування

біг – бордів Новорахангельської

селищної ради

   З метою активізації профілактичної роботи серед населення з питань пожежної безпеки та поширення знань з безпеки життєдіяльності використовуючи при цьому форми та методи соціальної реклами, згідно з статею 11 ЗУ «Про рекламу», керуючись Постановою КМУ від 30.06.1998 року за № 990 «Про порядок виробництва і розповсюдження соціальної рекламної інформації органів виконавчої влади, виконком селищної ради

                                                В И Р І Ш И В :

1. Дати згоду  ДПРЧ – 31 У ДСНС України у Кіроворадській області на постійне розташування біг – бордів на території Новоархангельської селищної ради за адресами: смт. Новорахангельськ вулиця Слави № 146 та смт. Новоархангельськ вулиця Слави № 131, для розміщення на них соціальної реклами на тематику безпеки життєдіяльності.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Бурдигу М.Д.

 

Селищний голова                                               Шамановський Ю.П.

__________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 квітня 2016 року                                                  №  27

смт Новоархангельськ

Про внесення змін до статуту

ДНЗ №4

   Керуючись Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту» та положенням про дошкільний навчальний заклад України затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року 305, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Викласти статут Новоархангельського дошкільного закладу №4 в новій редакції.

2. Виконання даного рішення покласти на завідуючу ДНЗ № ; Стоколос Ю.І.

 

Селищний голова                                                   Ю. Шамановський

__________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

Від28 квітня  2016 року                                                  №  26

смт Новоархангельськ

Про видачу ордера на видалення

зелених насаджень

   Розглянувши заяви громадян Ільченка Олега Володимировича,Богданової Вікторії Анатоліївни про видалення зелених насаджень, керуючись «Порядком про видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території селищної ради» затвердженого рішенням виконкому селищної ради № 3 від 22 січня 2008 року, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Видати громадянам Ільченку Олегу Володимировичу,Богдановій Вікторії Анатоліївні ордера на видалення дерев згідно акту обстеження стану даних насаджень.

2. Запропонувати замість видалених дерев посадити молоді декоративні або фруктові дерева.

Селищний голова                                          Ю. Шамановський

___________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 квітня 2016 року                                            № 25

смт Новоархангельськ

Про затвердження Порядку виявлення

безхазяйного майна, його обліку,зберігання

та прийняття до комунальної власності

Новоархангельської селищної ради

        З метою виявлення безхазяйного майна, його обліку, зберігання та прийняття до комунальної власності Новоархангельської селищної ради, відповідно до ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И  В :

  1. Затвердити  Порядок виявлення безхазяйного майна, його обліку, зберігання та прийняття до комунальної власності Новоархангельської селищної ради (Порядок додається).
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Бурдигу М.Д. 

 

Селищний голова                                      Ю.Шамановський.

ПОРЯДОК

виявлення безхазяйного майна, його обліку, зберігання та прийняття до комунальної власності Новоархангельської селищної ради


1. Загальні положення

1.1.    Цей Порядок визначає механізм виявлення на території Новоархангельсько селищної ради безхазяйного майна, його обліку, зберігання та прийняття до комунальної власності територіальної громади Новоархангельської селищної ради, а також питань щодо подальшого розпорядження цим майном.

1.2.     У   цьому Порядку використовуються такі терміни та визначення:

безхазяйна річ (безхазяйне майно) — річ, яка не має власника або власник якої невідомий; зберіганій юридичні особи всіх форм власності, фізичні особи та фізичні особи — підприємці, з якими Новоархангельська селищна рада уклала договір зберігання безхазяйного майна;

майно — окрема матеріальна річ або сукупність таких речей, а також майнові права та обов'язки;

нерухома річ (нерухоме майно) — об'єкти, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких є неможливим без їх знецінення та зміни їх призначення;

рухома річ (рухоме майно) — річ (майно), яке можна вільно переміщувати у просторі; річ — предмет матеріального світу, щодо якого можуть виникати цивільні права та обов'язки.

1.3.   Органом, уповноваженим здійснювати виявлення, оцінку, а також готувати проекти рішень щодо прийняття в комунальну власність безхазяйного майна, виявленого на території Новоархангельської селищної ради, є виконавчий комітет Новоархангельської селищної ради (далі — Уповноважена особа).

Прийняті Уповноваженою особою акти, пов'язані з виконанням функцій з виявлення, ведення обліку, оцінки, а також здійснення заходів з охорони і прийому на облік безхазяйного майна, є обов'язковими для виконання комунальними підприємствами, установами та організаціями.

1.4.     До 01.01.17 р. взяття на облік та реєстрація безхазяйного нерухомого майна здійснюється комунальним підприємством «Ульянівське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» на підставі п. З Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та інших законодавчих актів України» та Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно^ затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 07.02.02 р. № 7/5 .

2. Виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

2.1. Особи, яким стало відомо про розташоване на території Новоархангельської селищної ради майно, яке знаходиться у межах , та не має власника або власник якого невідомий, зобов'язані в п'ятиденний строк з моменту виявлення або отримання відповідної інформації, повідомити про це Новоархангельську селищну раду та (або Уповноважену особу).

  Якщо повідомлення про виявлене безхазяйне майно надійшло на ім'я ради чи селищного голови, останній переадресовує це повідомлення до роботи Уповноваженій особі.

2.2.Уповноважена особа за зверненнями осіб, вказаних в п.2.1 цього Порядку, проводить обстеження виявлених об'єктів нерухомого майна та вживає заходів щодо встановлення їх можливих власників шляхом звернення з відповідними запитами до комунального підприємства «Ульяновське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» (далі — БТІ).

2.3. З метою з'ясування наявності оформленого права користування на земельну ділянку, в межах якої виявлені об'єкти нерухомого майна, Уповноважена особа направляє запит до (органу, який відповідає в районі за землі в межах населених пунктів).

2.4.Якщо право власності на виявлене нерухоме майно не зареєстроване або власник такого майна невідомий, за заявою Уповноваженої особи спеціалістами БТІ проводиться технічна інвентаризація нерухомого майна та взяття його на облік.

   БТІ згідно з вимогами Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» забезпечує внесення до Реєстру прав власності на нерухоме майно відповідних даних з відміткою «безхазяйне».

Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна Уповноважена особа отримує від БТІ інформаційну довідку з Реєстру прав власності на нерухоме майно на бланку встановленого зразка.

2.5.Уповноважена особа після отримання інформаційної довідки протягом 10 (десяти) робочих днів робить оголошення в офіційному друкованому виданні газеті «Колос» про взяття безхазяйного нерухомого майна на облік.

2.6.Оплату за проведення технічної інвентаризації безхазяйного нерухомого майна та розміщення оголошення здійснює Новоархангельська селищна рада.

2.7.3а наслідками обстеження виявленого майна Уповноважена особа готує письмовий звіт, який розглядається на сесії селищної ради, на якій вирішується питання щодо цього майна. До звіту подаються детальний опис та фотографії виявленого майна, достовірність зображень на яких та дата зйомки посвідчуються підписами не менш ніж трьох свідків. Забезпечити наявність у звіті фотографій має Уповноважена особа.

3. Зберігання безхазяйного нерухомого майна

3.1.     Обов'язок щодо зберігання взятого на облік безхазяйного нерухомого майна покладається на особу, уповноважену Новоархангельською селищною радою. Для забезпечення зберігання нерухомого майна можуть залучатися комунальні підприємства, установи та організації, а також суб'єкти господарювання інших форм власності.

3.2.    При  виявленні безхазяйного майна, що розташоване в межах земельної ділянки, яка належить на праві користування або власності фізичній чи юридичній особі, Уповноважена особа ініціює внесення змін до право- встановлюючого документа на земельну ділянку щодо надання безперешкодного доступу до цього майна.

3.3.Особа, яка прийняла на зберігання безхазяйне нерухоме майно, несе відповідальність за зберігання такого майна з моменту підписання акта приймання-передачі та зобов'язана щоквартально надавати Уповноваженій особі звіти про стан та використання нерухомого майна. Уповноважена особа має право проводити перевірку умов зберігання та використання безхазяйного нерухомого майна як шляхом запитів, так і шляхом огляду майна.

3.4.Витрати, пов'язані з утриманням майна, несе зберігач.

  У випадках, коли до закінчення встановленого законом річного терміну з дня постановки майна на облік з'явиться його власник, майно повертається власникові після відшкодування ним витрат, пов'язаних з виявленням, оцінкою і зберіганням цього майна. Повернення майна власникові провадиться після проведення Уповноваженою особою відповідної перевірки та підтвердження права власності заявника на це майно.

3.5.У разі, якщо безхазяйним нерухомим майном є інженерні мережі, вони можуть бути передані на зберігання експлуатуючим організаціям. Для покриття витрат, пов'язаних із зберіганням майна, Уповноважена особа може передати безхазяйне нерухоме майно на зберігання з правом користування ним.

    Для забезпечення безпечної життєдіяльності та попередження нещасних випадків при використанні інженерних мереж споживачами, експлуатуюча організація здійснює роботи з технічного обслуговування за рахунок власних коштів.

3.6.Облік безхазяйного нерухомого майна зберігачами — юридичними особами здійснюється на забалансових рахунках зберігачів «Активи прийняті на відповідальне зберігання» на підставі актів приймання-передачі та актів опису майна.

3.7.Між  Білівською сільською радою та зберігачем укладається договір зберігання у письмовій формі з урахуванням особливостей, встановлених главою 66 ЦК України.

3.8.Уповноважена   особа веде окремий облік безхазяйного нерухомого майна, прийнятого на облік БТІ.

4. Прийняття безхазяйного нерухомого майна до комунальної

власності

4.1.   Після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйного нерухомого майна" Білівська сільська рада в порядку, передбаченому ст269 ЦПК України, звертається до суду за місцезнаходженням нерухомого майна із заявою про передачу безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність територіальної громади Новоархангельської селищної ради.

4.2.    Після винесення рішення суду про передачу безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність територіальної громади Уповноважена особа відповідно до Регламенту Новоархангельськоїселищної   ради готує на чергову сесію ради відповідний проект рішення.

4.3.   Після прийняття нерухомого майна до комунальної власності територіальної громади Новоархангельської селищної ради Уповноважена особа здійснює реєстрацію права власності на це майно за територіальною гро­мадою у особі  Новоархангельської селищної ради.

4.4.  У випадку встановлення особи власника безхазяйного нерухомого майна Упрвноважена особа звертається до нього з письмовою заявою щодо відмови від права власності на це майно.

4.5. Після отримання письмової відмови власника від нерухомого майна, яке вважалося безхазяйним та було прийняте Уповноваженою особою на облік, Уповноважена особа відповідно до Регламенту Новоархангельської селищної ради готує на сесію ради відповідний проект рішення щодо прийняття майна у комунальну власність територіальної громади.

При підготовці проектів рішень Уповноважена особа має враховувати положення ст. 336 ЦК України (для рухомих речей), а також положення ст. 347 ЦК України.

Якщо власник не надає на користь територіальної громади відмову від права власності на майно, яке було виявлене Уповноваженою особою та взяте на облік як безхазяйне, враховуючи законодавчі обмеження щодо порядку експлуатації та обслуговування цього майна, Новоархангельська селищна рада звертається до органів прокуратури та уповноважених органів державної влади, що здійснюють контроль за порядком експлуатації такого майна, з приводу усунення порушень вимог законодавства та зобов'язання власника забезпечити належні умови експлуатації та обслуговування вказаного майна.

4.6.Прийняті до комунальної власності як безхазяйне майно інженерні мережі, у випадку відсутності відповідних комунальних підприємств на території Новоархангельської селищної ради, які можуть експлуатувати ці мережі, з метою забезпечення приведення вказаного майна у відповідність до нормативних вимог, належного обслуговування та надання послуг населенню, можуть бути передані безоплатно у власність відповідним спе­ціалізованим експлуатуючим організаціям за їх згодою.

4.7.    Всі майнові спори щодо взятого на облік в БТІ та прийнятого до комунальної власності безхазяйного нерухомого майна вирішуються у судовому порядку.

5. Прийняття у комунальну власність безхазяйного рухомого майна, яке відноситься до інженерних мереж

5.1.Підприємства, установи, організації всіх форм власності, які здійснюють експлуатацію, обслуговування інженерних мереж, у випадку виявлення на території Новоархангельської селищної ради безхазяйних елементів та частин інженерних мереж, що мають ознаки рухомого майна, в п'ятиденний строк з моменту виявлення або отримання відповідної інформації, зооов'язані повідомити про це Уповноважену особу або Новоархангельську селищну раду.

5.2.За заявою Уповноваженої особи БТІ проводить обстеження виявлених елементів та частин інженерних мереж з метою встановлення можливості проведення їх технічної інвентаризації та визначення їх належності до рухомого чи нерухомого майна.

5.3.Якщо виявлені об'єкти згідно з висновком БТІ відносяться до нерухомого майна, їх облік та подальше прийняття до комунальної власності територіальної громади Новоархангельської селищної ради здійснюється за процедурою згідно з розділами 2 — 4 цього Порядку.

За наслідками обстеження виявленого майна Уповноважена особа готує письмовий звіт, який розглядається на сесії селищної ради, на якій вирішується питання щодо цього майна. До звіту про виявлене майно подаються його фотографії, достовірність зображень на яких та дата зйомки посвідчуються підписами не менш ніж трьох свідків. Забезпечити наявність у звіті фотографій має Уповноважена особа.

5.4.   Якщо виявлені об'єкти згідно з висновком БТІ відносяться до рухомого майна, Уповноважена особа із залученням підприємств, що надають послуги з централізованого газо-, водо-, тепло-, електропостачання та централізованого водовідведення на території Новоархангельської селищної ради, протягом 3 місяців з моменту виявлення цього майна вживає заходів щодо встановлення власника виявлених безхазяйних елементів та частин інженерних мереж.

5.5.    У випадку встановлення особи власника безхазяйного рухомого майна Уповноважена особа звертається до нього з письмовою заявою щодо відмови від права власності на це майно.

5.6.   Після отримання письмової відмови власника від безхазяйного рухомого майна, Уповноважена особа відповідно до Регламенту Новоархангельської селищної ради готує на чергову сесію ради відповідний проект рішення з посиланням на ст. З36 ЦК України.

Якщо власник не виявив бажання надати відмову від виявленої речі на користь територіальної громади Новоархангельської селищної ради, враховуючи законодавчі обмеження щодо порядку експлуатації та обслуговування цього майна, селищна рада звертається до органів прокуратури та уповноважених органів державної влади, що здійснюють контроль за порядком експлуатації такого майна, з приводу усунення порушень вимог законодавства та зобов'язання власника забезпечити належні умови експлуатації та обслуговування вказаного майна.

5.7. У випадку, якщо особу власника виявленої рухомої речі встановити не вдалося, а стан виявленого рухомого майна свідчить про те, що власник фактично відмовився від неї, що підтверджується актом опису майна з фототаблицею, Уповноважена особа відповідно до Регламенту ради готує на чергову сесію Новоархангельської селищної ради відповідний проект рішення з посиланням на положення ст. ст. 336, 347 ЦК України. 5.8 .Подальше володіння, користування і розпорядження майном здійснюється відповідно до чинного законодавства.

Прийняті до комунальної власності територіальної громади об'єкти як безхазяйне рухоме майно, яке відноситься до інженерних мереж, у випадку відсутності на території Новоархангельської селищної ради комунальних підприємств, які можуть експлуатувати ці мережі, з метою забезпечення приведення вказаного майна відповідно до нормативних вимог належного обслуговування та надання послуг населенню, можуть бути передані безоплатно у власність відповідним спеціалізованим експлуатуючим організаціям за їх згодою.

6. Оформлення права користування земельними ділянками для

експлуатації об'єктів

6.1.Для оформлення права користування земельною ділянкою особі, якій передано у власність майно на підставі зазначеного Порядку, необхідно протягом 7(семи) робочих днів з моменту прийняття відповідного рішення звернутися до Новоархангельської селищної ради із заявою про передачу земельної ділянки у користування.

6.2.Надання у користування або у власність земельної ділянки здійснюється в порядку, встановленому Земельним кодексом України.

6.3.Право користування земельними ділянками, на яких розташовані об'єкти енергетики, оформлюється в порядку, встановленому Земельним кодексом України, з урахуванням вимог, встановлених Законом України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів».

6.4.Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення об'єктів "передачі електричної енергії може розроблятися як на кожний окремий об'єкт, так і на групу об'єктів.

7. Процедура прийняття, внесення змін та доповнень

7.1.Внесення змін та доповнень до цього Порядку у випадку прийняття законодавчих актів, в результаті яких може виникнути неузгодженість окремих положень цього Порядку з діючим законодавством, здійснюється таким же чином, як і його прийняття.

7.2.Пропозиції про внесення змін і доповнень до Порядку підлягають обов'язковому розгляду відповідними постійними комісіям Новоархангельської селищної ради, які за наслідками розгляду складають відповідні висновки.

 

_________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 квітня 2016 року                                                        № 24

смт Новоархангельськ

Про підготовку та проведення організаційних

заходів до святкування Дня Перемоги на

підвідомчій території

        З метою належної організації відзначення 71 – річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941 – 1945 років, та вшанування ветеранів війни, відповідно до ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И  В :

  1. Заходи   по   підготовці   та    проведенню   на    підвідомчій    території 71 – річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років - затвердити (додаються).
  1. Контроль за виконанням даних заходів покласти на заступника селищного голови Бурдигу М.Д. 

 

Селищний голова                                               Ю.Шамановський.

                                                                       Затверджено рішенням

                                                                       виконкому селищної ради

                                                                       від 28 квітня 2016 року № 24

 

З А Х О Д И

         по підготовці та проведенню Дня Перемоги 9 травня 2016 року

Провести ремонт пам’ятників загиблим воїнам в селищі та селі Синюха.

Виконком селищної ради,  до 04.05.16 р.

2. Провести роботу по наведенню належного санітарного стану в селищі та селах Синюха, Журівка, Солдатське.

Селищна рада, Синюхівська школа, жителі сіл,  до 04.05.16 р.

3. Організувати та провести урочисту частину зібрання, присвяченого Дню Перемоги в селищі та селах Синюха, Журівка, Солдатське.

Виконком селищної ради, райвійськкомат, відділи освіти та культури райдержадміністрації, завідуючі сільськими клубами, до 09.05.16 р.

Провести роботу по врученню письмових привітань, продуктових наборів, та грошових  винагород  ветеранам ВВВ.

Виконком селищної ради, районна державна адміністрація.

                         

________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 квітня 2016 року                                               №  23

смт Новоархангельськ

Про надання дозволу на будівництво

тимчасової споруди для ведення

підприємницької діяльності

   Розглянувши заяву громадянина Гука Івана Станіславовича про надання йому дозволу на будівництво індивідуального житлового будинку та господарських споруд в смт Новоархангельськ, вулиця Череднюка, 111 на земельній ділянці 0,15 га свідоцтво на право власності № 30812799, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл громадянину Гуку Івану Станіславовичу на будівництво індивідуального житлового будинку та прибудинкових споруд в смт Новоархангельськ вулиці Череднюка, 111.

2. Пропонувати гр.  Гуку І.С. звернутися до районного архітектора для виготовлення будівельного паспорта на будівництво індивідуального житлового будинку та прибудинкових споруд.

3. Зобов’язати гр. Гука І.С. проводити будівництво відповідно до будівельного паспорту.

4. Зобов’язати гр. Гука І.С. отримати дозвіл на виконання будівельних робіт

5. Рішення дійсне до закінчення будівництва індивідуального житлового будинку та прибудинкових споруд.

 

Селищний голова                                              Ю Шамановський

______________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 травня 2016 року                                               №22

смт Новоархангельськ

Про заняття з обліку житлового

будинку по вул. К.Байраченко №1

   Розглянувши заяву гр.Вихрестюк Раїси Іванівни . про зняття з обліку житлового будинку по вул.К.Байраченко 1 в смт Новоархангельськ, акт обстеження даного домоволодіння від 20 квітня 2016 року, керуючись ст. 31, п. 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Зняти з обліку житловий будинок що розташований за адресою смт Новоархангельськ вулиця К.Байраченко 1, який належить Вихрестюк Раїсі Іванівні свідоцтво про право на спадщину за заповітом, видане 04 листопада 2011року за реєстровим № 1392 Новоархангельською районною державною нотаріальною конторою в Кіровоградській області.

2.Затвердити акт обстеження данного будинку від 20 травня  2016р

3.Свідоцтво про право на спадщину за заповітом, видане 04 листопада 2011року за реєстровим № 1392 Новоархангельською районною державною нотаріальною конторою в Кіровоградській області. - погасити.

 4. Виконкому  Новоархангельської селищної ради на підставі акта обстеження видати довідку про списання даного будинку.

 

Селищний голова                                          Ю. Шамановський

_______________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 квітня 2016 року                                                    №  21

смт Новоархангельськ

Про надання дозволу на будівництво

тимчасової споруди для ведення

підприємницької діяльності

   Розглянувши заяву ПП Тюрменка Віталія Євгенійовича про надання йому дозволу на будівництво тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, за адресою смт Новоархангельськ, на розі вулиць Центральна і Садова ,керуючись п.9 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл приватному підприємцю Тюрменку Віталію Євгенійовичу на будівництво тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності в смт Новоархангельськ на розі вулиць Центральна та Садова на земельній ділянці площею 50.0м2

2.Зобов’язати ПП Тюрменка Віталія Євгенійовича здійснювати будівництво відповідно до розробленого проекту.

 

Селищний голова                                              Ю Шамановський

__________________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 квітня 2016 року                                                         №  20

смт Новоархангельськ

Про видачу ордера на видалення

зелених насаджень

   Розглянувши заяву громадян Скрипки Віталія Івановича  та колективну заяву мешканців будинку №18 по вул. Слави в особі Дем’яненко Т.І. про видалення зелених насаджень, керуючись «Порядком про видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території селищної ради» затвердженого рішенням виконкому селищної ради № 3 від 22 січня 2008 року, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Видати громадянам Скрипці В.І. та Дем’яненко Т.І. ордера на видалення дерев згідно акту обстеження стану даних насаджень.

2. Запропонувати замість видалених дерев посадити молоді декоративні або фруктові дерева.

 

Селищний голова                                                    Ю. Шамановський

________________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 березня 2016 року                                                        №  19

смт Новоархангельськ

 

Про затвердження переліку вулиць

та провулків по населеним пунктам

Новоархангельської селищної ради

Новоархангельського району

Кіровоградської області

          Відповідно до п. 41 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі розпорядження Новоархангельського селищного голови від 9 лютого 2016 року № 12 к « Про перейменування вулиць та провулків, назви яких містять символіку комуністичного режиму селища Новоархангельськ.» , з метою упорядкування адресного господарства на території Новоархангельської селищної ради відповідно до історичних процесів, що склались після проголошення незалежності України,виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити перелік вулиць та провулків по населеним пунктам Новоархангельської селищної ради Новоархангельського району Кіровоградської області згідно з додатком.
  1. Повідомити Кіровоградську філію ДП «НАІС» про затвердження  переліку вулиць та провулків по населеним пунктам Новоархангельської селищної ради Новоархангельського району Кіровоградської області.

 

Селищний голова                                              Шамановський Ю.П.

Додаток до рішення виконавчого комітету від 25.03.2016 року за № 19

«Про затвердження переліку вулиць та провулків по населеним

пунктам Новоархангельської селищної ради

Новоархангельського районуКіровоградської області

Перелік вулиць та провулків Новоархангельської селищної ради Новоархангельського району Кіровоградської області по населеним пунктам.

Новоархангельськ  Новоархнгельського району Кіровоградської області

1.

Провулок Аптечний

2.

Провулок М.Вовчка

3.

Провулок Заводський

4.

Вулиця М. Грушевського

5.

Провулок Центральний

6.

Провулок Карбишева

7.

Вулиця Центральна

8.

Вулиця Михайлівська

9.

Провулок Матросова

10.

Провулок Мальцева

11.

Вулиця Мічуріна

12.

Провулок Мирний

13.

Провулок Новий

14.

Вулиця Набережна

15.

Провулок Олімпійський

16.

Вулиця  1 Травня

17.

Провулок Хрустальний

18.

Вулиця Островського

19.

Вулиця Пушкіна

20.

Провулок Фестивальний

21.

Вулиця І. Франка

22.

Вулиця Європейська

23.

Вулиця Ломоносова

24.

Вулиця Маланюка

25.

Вулиця Козацька

26.

Вулиця Слави

27.

Вулиця К. Байраченко

28.

Вулиця Ватутіна

29.

Вулиця Декабристів

30.

Провулок Зелений

31.

Провулок Кам’яний

32.

Вулиця Корольова

33.

Вулиця Комарова

34.

Вулиця Мальовнича

35.

Провулок Клубний

36.

Вулиця Ліщеновського

37.

Провулок Малий

38.

Вулиця Овражна

39.

Вулиця Поронівська

40.

Вулиця Ювілейна

41.

Вулиця Червона

42.

Вулиця Белінського

43.

Провулок Зеленобрамський

44.

Вулиця Дружби

45.

Вулиця Морозова

46.

Вулиця Ніколаєва

47.

Провулок Низовий

48.

Провулок Партизанський

49.

Провулок Правди

50.

Вулиця С. Сурженка

51.

Вулиця Череднюка

52.

Вулиця Січових стрільців

53

Вулиця Яблунева

54.

Вулиця Озерна

55.

Вулиця Українська

56.

Провулок Шкільний

57.

Вулиця  Максимчука

58.

Вулиця Молодіжна

59.

Вулиця Пархоменка

60.

Вулиця  Разіна

61.

Вулиця Незалежності

62.

Вулиця Шевченка

63.

Провулок Аерофлотський

64.

Вулиця Гагаріна

65.

Вулиця Далека

66.

Вулиця Енергетична

67.

Вулиця Зоряна

68.

Провулок Затишний

69.

Вулиця В.Т. Жебровського

70.

Провулок Калиновий

71.

Вулиця Котляревського

72.

Вулиця Лермонтова

73.

Вулиця Лісова

74.

Вулиця Садова

75.

Провулок Джерельний

76.

Провулок Пугачова

77.

Вулиця Л. Українки

78.

Провулок Безіменний

79.

Вулиця Сонячна

80.

Провулок Вишневий

81.

Вулиця Медова

82.

Вулиця Зелений Гай

83.

Вулиця Музична

84.

Вулиця Колгоспна

85.

Провулок Кривий

86.

Вулиця Виноградна

87.

Вулиця КІМ

88.

Вулиця Річкова

89.

Вулиця Степова

90.

Вулиця Суворова

91.

Вулиця Нахімова

92.

Провулок Урожайний

93.

Вулиця Труда

94.

Вулиця Чехова

95.

Вулиця Чернишевського

96.

Вулиця Чкалова

97

Вулиця Белінського

Село Журівка Новоархнгельського району Кіровоградської області

1

Вулиця Журавлина

2

Вулиця Вишнева

3

Вулиця Кооперативна

4

Вулиця Молодіжна

5

Вулиця Урожайна

Село Синюха Новоархнгельського району Кіровоградської області

1

Вулиця Слави

2

Вулиця Степова

3

Вулиця Шишова

Село Солдатське  Новоархнгельського району Кіровоградської області

1

Вулиця Шкільна

2

Вулиця Зарічна

В селах Комишеве та Лозуватка Новоархангельського району Кіровоградської області – вулиці відсутні.

Селищний голова                                            Шамановський Ю.П.

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 березня  2016 року                                        №  18

смт Новоархангельськ

Про визначення місця для здійснення

виносної торгівлі та надання дозволу

на розміщення об’єктів торгівлі

         Відповідно до ст.25та  п.24ст.26 Закону України «Про місцеве Самоврядування в Україні»  виконавчий  комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Визначити  місце  для  здійснення тимчасової  виносної торгівлі в смт Новоархангельськ  та надання дозволу на розміщення тимчасових обєктів .

2.ПП  Півкопа М.І. надати  дозвіл на здійснення тимчасової  виносної торгівлі один раз на тиждень(що п’ятниці) за адресою вул.Слави 59

3.ПП Аванесян Н.Р. надати дозвіл на розміщення тимчасової споруди площею 5 м2 для здійснення сезоної торгівлі ( 6 місяців)  за адресою вул.Центральна  36 б.

4.Встановити  розмір збору за один день торгівлі з тимчасової споруди розміром до 6м2  3.35 гривень за 1м2 .(5м2х3.35гр.=16. 75 в сутки    16.75х30=502.50 в місяць)

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови  Бурдигу М.Д.

 

Селищний голова                                         Ю Шамановський

_____________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

Від25 березня 2016 року                                          №  17

смт Новоархангельськ

Про видачу ордера на видалення

зелених насаджень

   Розглянувши заяви громадян Бовт С.В., Швець В.М., Діордій О.І., КернесюкЛ.П., Сіденко А.О. про видалення зелених насаджень, керуючись «Порядком про видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території селищної ради» затвердженого рішенням виконкому селищної ради № 3 від 22 січня 2008 року, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Видати громадянам Бовт С.В. ШвецьВ.М. Діордій О.І. Кернесюк  Л.П. Сіденко А.О. ордера на видалення дерев згідно акту обстеження стану даних насаджень.

2. Запропонувати замість видалених дерев посадити молоді декоративні або фруктові дерева.

 

Селищний голова                                     Ю. Шамановський

____________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й    к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 березня 2016 року                                            № 16

смт Новоархангельськ

Про встановлення димової

труби в котельні  ДНЗ  № 4

    З метою забезпечення безперебійної роботи дошкільного навчального заклада  № 4 «Сонечко» в період опалювального сезону, та дотримання необхідного температурного режиму для перебування  вихованців в закладі   відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Закупити  металеву димову трубу та циркуляційний насос DN-40  для встановлення в котельні ДНЗ №4  «Сонечко»

2. Рекомендувати завідуючому дошкільними навчальними закладом  № 4 «Сонечко» Стоколос Ю.І. призначити відповідальних осіб за встановлення димової труби та циркуляційного насоса DN-40

3. Завідуючому дошкільними навчальним закладом   № 4 «Сонечко» Стоколос Ю.І. інформувати  керівництво селищної ради про хід виконання робіт по встановленню димової труби та циркуляційного насоса DN-40  в письмовій формі.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Бурдигу М.Д.

Селищний голова                                         Ю. Шамановський

________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 березня 2016 року                                             №  15

смт Новоархангельськ

Про надання дозволу на будівництво

нового магазину площею 100м2

по вул.Центральній 28

     Розглянувши заяву громадянина Степаненка  Єдуарда Івановича про дачу йому дозволу на будівництво магазину площею 100м2 на раніше виділеній земельній ділянці площею 110.1м2 рішення сесії Новоархангельської селищної ради від 15.04.1999р. №68 за адресою вул.Центральна  28 смт.Новоархангельськ Кіровоградська область виконавчий  комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

 1.Надати дозвіл громадянину Степаненко Єдуарду Івановичу на будівництво  магазину  площею  100м2 на  раніше виділеній земельній ділянці площею 110.1 м2 в смт Новоархангельськ по.вул.Центральній 28

  2.Пропонувати гр. Степаненко Єдуарду Івановичу  звернутися  до районного архітектора для виготовлення будівельного паспорта на будівництво  магазину

  3.Зобовязати  гр. Степаненка Єдуарда Івановича  проводити будівництво відповідно до будівельного паспорта.             

  4. Зобовязати  гр. Степаненко Єдуарда Івановича отримати дозвіл на виконання будівельних робіт.

  5. Рішення дійсне до закінчення будівництва.

 

Селищний голова                                       Ю Шамановський

_______________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 грудня 2016 року                                      №  14

смт Новоархангельськ

Про надання дозволу на будівництво

прибудинкових споруд

Розглянувши заяву громадянина Карапетяна  Овіка Мішаевича ,про дачу йому дозволу на будівництво  прибудинкових споруд: літня кухня,гараж,вбиральня ,душ.за адресою вул..Центральна 19 (колишня Леніна) смт Новоархангельськ Кіровоградська обл.виконавчий  комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл громадянину Карапетян Овіку Мішаевичу на будівництво прибудинкових споруд: літня кухня, гараж, вбиральня душ,   в   смт.Новоархангельськ вул. Центральна19  на раніше виділеній земельній ділянці площею 0,1037га.

2.Пропонувати гр. Карапетяну Овіку Мішаевичу  звернутися  до районного архітектора для виготовлення будівельного паспорта на будівництво  прибудинкових споруд

3.Зобовязати гр.Карапетяна Овіка Мішаеича проводити будівництво відповідно   будівельного   паспорта   прибудинкових   споруд.

4. Зобовязати  гр. Карапетяна  Овіка  Мішаевича отримати дозвіл на  виконання  будівельних  робіт.

5.Рішення дійсне до закінчення будівництва прибудинкових споруд.

 

Селищний голова                                   Ю Шамановський

__________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й             к о м  і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 березня 2016 року                                           №  13

смт Новоархангельськ

Про проведення Весняної толоки з озеленення

та благоустрою на підвідомчій території

       Відповідно до Указу Президента України від 6 серпня 1998 року № 855 «Про день довкілля», на виконання Указу Президента України від  3 березня 2008 року № 186 «Про проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою» та відповідно до п. 11 ч. 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Провести на підвідомчій території з 28 березня  по 01 травня 2016 року Весняну толоку з озеленення та благоустрою.

2. Затвердити перелік назв вулиць, провулків, площ, парку, закріплених за установами та організаціями розташованими на території селищної ради для постійного належного санітарного утримання (додається).

3. Визначити санітарним днем в селищі – п’ятницю кожного тижня.

4. Створити на період проведення толоки координаційну комісію з озеленення та благоустрою у складі згідно з додатком (додається).

5. Затвердити план заходів з підготовки та проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою (додаються).

6. Провести роз’яснювальну роботу серед керівників підприємств, організацій, установ, закладів усіх форм власності по забезпеченню виконання зазначених заходів.

7. Забезпечити проведення роз’яснювальну роботи через засоби масової інформації серед населення щодо необхідності приведення у належний санітарний  стан присадибних ділянок, дворових та прилеглих територій, недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Бурдигу М.Д.

 

Селищний голова                          Шамановський Ю.П.

Додаток

до рішення виконкому

Новоархангельської селищної ради

від 25 березня 2016 року № 13

СКЛАД

координаційної комісії з проведення Весняної толоки з

озеленення та благоустрою на території селищної ради

Голова комісії:

Бурдига Микола Дмитрович  – заступник селищного голови

Члени комісії:

Цабій Володимир Іванович – майстер по благоустрою селищної ради

Соколовський Едуард Іванович  – працівник благоустрою селищної ради

 

Голова селищної ради                                 Шамановський Ю.П.

 

                                  ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконкому

Новоархангельської селищної ради

від 25 березня 2016 року № 13

План

заходів з підготовки та проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою

1. Провести прибирання прилеглої території до автошляху Новоархангельськ – Тишківка від смт Новоархангельськ до с. Сабово,  від смт Новоархангельськ до с. Солдатське, від смт Новоархангельськ до містка до р. Синюха, від смт Новоархангельськ до території Скалхутірської сільської ради, від смт Новоархангельськ до території Скалівської сільської ради.

2. Залучити до приведення у належний санітарний стан селища та  прилеглої території до автомобільних шляхів підприємства, установи, організації, громадськість на протязі березня – травня місяця 2016 року.

3. Організувати роботу по посадці дерев, кущів, квітників на території селищної ради та селища на протязі квітня  місяця 2016 року.

4. Висвітлювати через засоби масової інформації інформацію по проведенню місячника по благоустрою

протягом II кварталу 2016 року

5. Організувати роботу по придбанню посипаного матеріалу та іншого бруду з вулиць селища та центрального парку

протягом квітня - травня місяця 2016 року

6. Організувати роботу по проведенню поточного та ямкового ремонту автодоріг по селищу

протягом II кварталу 2016 року

7. Організувати роботу по підчищенню дерев та кущів в центральній частині  селища

протягом березня – квітня місяця 2016 року

8. Організувати роботу по приведенню в належний санітарний стан кладовищ, які розміщенні на підвідомчій території

протягом II кварталу 2016 року

9. Провести побілку бордюрів та дерев по вулицях та в парку селища

протягом квітня місяця 2009 року

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконкому

Новоархангельської селищної ради

від 25 березня 2016 року № 13

ПЕРЕЛІК НАЗВ ВУЛИЦЬ, ПРОВУЛКІВ,ПЛОЩ, ПАРКУ, ЗАКРІПЛЕНИХ
ЗА УСТАНОВАМИ ТА ОРГАНІЗАЦІЯМИ РАЙЦЕНТРУ
ДЛЯ ПОСТІЙНОГО НАЛЕЖНОГО
САНІТАРНОГО УТРИМАННЯ

Назви вулиць, провулків, площі

Відповідальні підприємства, організації, установи

Відповідальний за виконання керів­ник, підприємство, організація

Контактний

телефон

від вул. Набережної до вул. Європейська (ліва сторона)

Новоархангельський РВ УМНС України

Корецький Я.М.

 

2-28-52

102

від вул. Європейськ до вул. Пушкіна (ліва сторона)

магазин «Рибачок»

Управління Пенсійного фонду'

Сінькова Н.М. Бабенко А.Д.

 

вул. Маланюка до вул.Слави, від лабораторії по вул. Маланюка до вул. Пушкіна

Новоарх. МРУ ГУ ДСЕС у Кіровоград. області

державна фінансова інспекція

Скрицький В.І. Скрицька 0.0. Копієвський М.Д.

 

від вул. Європейська до вул. Пушкіна (права сторона)

ПП «Інтер-Центр» ПП Мартиросян А.В.

Бугаенко Л.І. Мартиросян А.В.

 

від ПП «Інтер-Центр» до вул. Центральна (ліва сторона)

приватні підприємці Торг, центр «Піраміда».

Портненко С.П.

 

від ПП «Інтер-Центр» до вул. Центральна (права сторона)

ПП «Інтер-Центр» будинок молитви ПП Мензарський О.В.

Бугаенко Л.І Бакуменко В.М.  Мензарський О.В.

 

від ТОВ «Світанок» до правління фінансів РДА

ліва сторона

ПП Верхолаз С.В. ТОВ «Світанок»

ПП Панкратій С.А

ПП Арделян Т.В

Верхолаз С.В. Товсторог О.П

Панкратій СА

Арделян ТВ

 

від вул. Набережної до ЦТП №10 ПАТ «Укртеле- ком» (права сторона — до центру)

ЗАТ «Новоархангепьське РТП» ПП Тонконоженко В.В.

ПП Пироженко О.П.

ПП Поистінська Г.Л.

Гончар О.Ф. Тонконоженко В.В. Пироженко О.П. Пристінська Г.Л.

 

від вул. Набережної до вул. Європейська (ліва сто­рона — до центру)

ПАТ «Новоархангельський

Сирзавод»

терцентр

Сєнін І.В. Бєлінський О.К.

 

від пров. Європейский до вул. Пушкіна (ліва сторона — до центру)

редакція

ПП Карапетян О.М.

ПП Семенина В.Л.

ПП Лебідь Б.С.

ПП Барсегян Г.К.

Фонд соцстрахування

Мартинюк Л.Ф. Карапетян О.М. Семенина В.Л. Лебідь Б.С. Барсегян Г.К. Лаворінчук В.П.

 

від вул. Центральна до ПП «Ін- тер-Центр», вул. Слави (ліва сторона)

Мензарський О.В.. будинок молитви ЄХБ

Мензарський О.В. Бакуменко В.М.

 

від ЦТП №10 ПАТ «Укрте- леком» до районного Будинку культури (права сторона — до центру)

ЦОС №9 УДППЗ «Укрпошта» ПАТ «Укртелеком» ЦТП №10 Новоархангельське РСТ ринок РСТ

Лупик Н.В. Федоров Є.В. Слоква Н.В. Плющ Т.Ф.

 

від управління фінансів РДА до вул. 1. Франка (ліва сторона)

фінансове управління

HACK «Оранта» громада православного храму

 

Юрченко Ю.О. Забіяка В.В. Сович 1.0.

 

від вул. Центральна до вул. Козацької (права сторона)

відділення «Ощадбанку» ПП Ямкова С.В.

ПП Скороход М.О.

Лісіцина А.С. Ямкова С.В. Скороход М.О.

 

від вул. 1. Франка до містка через р. Торговичку (ліва ст

ПП Марфіян І.О.

Марфіян 1.0.

 

від селищної ради до вул. 1. Франка (права сторона)

селищна рада

Шамановський Ю.П.

 

територія автостанції

автостанція

Бамаєв Р.Г.

 

від містка через річку Торго­вичку до вул. Череднюка (лі­ва, права сторони

управління соціального захисту населення РДА

Орловський В.Г.

 

від пров. Зеленого до току ПСП «Лан» (ліва сторона)

ПСП-«Лан»

Кирстя М.М.

 

від току ПСП «Лан» до вул. Січових стрільців(Щорса) (ліва сторона)

будмагазин «Байс» ПП «Інтер-Центр»

Бутіна Н.М. Бугаєнко Л.І.

 

від вул. Череднюка до міського Будинку культури №2 (права сторона)

ТОВ «Новий свгг» ПП Кравченко В.П. ПП Кучерявий Є.О.

Малий М.В. Кравченко В.П. Кучерявий Є.О.

 

від пров. Клубного до вул. Січових стрільців(Щорса)

МБК №2 ПП Дьяченко ТД. ПП Романенко В.В. ПП Сидоренко В.П.

Драгомощенко 1.0. Дьяченко Т.Д. Романенко В.В. Сидоренко В.П.

 

від будинку №39 по вул. Слави до вул. Маланюка

 

аптека №48 ПАТ «Ліки Кіровогра- дщини»

релігійна громада Свідків Єгови «ПриватБанк» Новоархангельське РСТ районний краєзнавчий музей

Баришнік Л.О.

Левіцький Ю.А. Бабенко О.М. ' Слоква Н.В. Галкин Ю.М.

 

від вул. Маланюка до вул. Центральна (площа)

школа естетичного виховання ПП ЦвеньСД.

ПП Голотова ТД.

Павленко С.М. Цвень С.Л. Голотова Т.Д

 

від вул. Садової до ПСП «Центр-Агро» (ліва сторо­на — від центру)

ПП Савченко Н.В.

ТОВ «Дор-Строй»

ПП «Акрополь» ветлікарня СТО ВАЗ

дошкільний начальний заклад №4

Савченко Н.В. Букур А.В. Арделян В.В Зозуля А.І. Свинобей В.І. Стоколос Ю.І.

 

від вул. Садової до тери­торії ПСП «Центр-Агро» (права сторона)

ПП Заскальна Н.І.

ТОВ «Новоархангельський Агро- буд»

ТОВ «Славія»

ДАІ

Заскальна Н.І. Журавко Ю.І.

Лагодієнко В.А. Жук В.В.

 

від дошкільного навчаль­ного закладу №4 до кінця ву­лиці Центральна (ліва сторона)

ПСП «Центр-Агро»

Кирстя М.М. Томенко Н.П.

 

від ТОВ «Славія» (права сторона) до кінця вул. Центральна

ПСП «Ценф-Агро»

Кирстя М.М. Томенко Н.П.

 

від вул. Центральна до вул. Української (ліва сторона)

ПСП «Ценф-Агро»

Кирстя М.М. Томенко Н.П.

 

від вул. Центральна до вул. Української (права сторона)

ПСП (Арсенал» ТОВ «Славія»

Наумович В.М. Лагодієнко В.А.

 

територія біля РЕМу по вул. Котляревського та від хлібозаводу по вул. Садовій (права сторона) до вул. Котляревського

Новоархангельський РЕМ ПАТ «Кіровофадобленерго»

Кущ С.В.

 

від вул. Слави до кінця вул. Чкалова (права сто­рона)

ПП «ДНБ»

ДПЧ №31 Новоархан- гельського райвідділу УМНС ПП Кучерявий Є.О.

Усов В. І. Наконечний В.В.

Кучерявий Є.О.

 

від вул. Слави до кінця вул. Чкалову (ліва сторона)

ВАТ «Заготхудобовідгодівля» газова дільниця ПП «Меридіан»

ПП Безпрозваний Л.

ПП Кирдан П.К.

Бабіцький М.В. Голінський П.Г. Левченко Р.Б. Безпрозваний Л. Кирдан П.К.

 

від вул. Слави до автошля­ху «Умань — Кіровоград» (права сторона)

ПСП «Лан»

ПП Биць В.М.

жителі приватних будинків

Кирстя М.М. Биць В.М.

 

від вул. Слави до автошля­ху «Умань — Кіровоград» (ліва сторона)

жителі приватних будинків ПП Семенина ВА ПП Арделян Т.В.

ПП Степаненко Е.І.

ПП «Інтер-Центр»

ТОВ «Новий світ»

ДП Кіровоград. ОРТПЦ

Семенина ВА Арделян Т.В. Степаненко Е.І. Бугаенко Л.І. Малий В.М. Горбенко АВ.

 

від вул. Центральна до вулиці Козацької (права, ліва сторона)

ПАТ «Райффайзен банк «Аваль» управління АЛР РДА

Ліподат Р.В. Остапчук О.А.

 

вулиця Набережна, від вулиці Леніна до вулиці Червоної (ліва сторона)

ПАТ «Новоархангельський сирзавод»

ТОВ «Райкомунсервіс» філія «Новоархангельська ДЕД»

Сенін І.В.

Родманович В.С. Залізко М.Я.

 

парк селища, центральна площа К. Байраченко від вул. Пушкіна до вул. Сла­ви (ліва сторона — до центру

райдержадміністрація районна рада селищна рада ПП «Акрополь»

Торг, центр «Піраміда»

Скрипка Т.М.

Сова О.М. Шамановський Ю.П. Арделян В.В. Портненко С.П.

 

від райбудинку культури до вул. Слави (права сторона — до центру)

районний Будинок культури ПП Козаченко І.М. Новоархангельське РСТ ПП Куліш Н.Ш.

ПП Ямкова С В.

Григоренко О.С. Козаченко І.М. Слоква Н.В. Куліш Н.Ш. Ямкова С.В.

 

від вул. Слави до колишнього магазину «Урожай» (права сторо­на — від центру)

ПП «Сузір’я»

ТОВ «Світанок»

ПП Бочаров Є.В. магазин «Комфорт»

БДЮТ

управління Держказначейства

Манзар Л.В. Товсторог О.П. Бочаров С.В. Козаченко О.А. Остапенко С.Г. Сєніна 1.1.

 

від колишнього магазину «Урожай» до пров. Апте­чного (права сторона — від центру)

управління юстиції виконавча служба служба у справах дітей РДА райцентр соцслухб

Шаров Д.В. Мельник С.В. Білоус С.М. Арделян О.В.

 

вул. Слави від ПП «Інтер- Центр» до площі (права сторона)

релігійна громада Свідків Єгови

управління статистики

Левіцький Ю.А. Поліщук О.М.

 

від пров. Аптечного до вул. Михайлівська (права сторона — від центру)

ПП Олішевська О.В. ПП Сліпоконь Ю.О. ПП Степаненко Е.І.

Олішевська О.В. Сліпоконь Ю.О. Степаненко Е.І.

 

від вул. Михайлівська до пров. Затишний(жовтневий)(пра­ва сторона — від центру)

Державна насіннєва інспек­ція

жителі приватних будинків

Горбань Р.Ф.

 

від площі селища до вул. Островського (ліва сто­рона, центральний газон (від центру)

ПП Пульвас В.І. відділ освіти молоді та сорту  РДА  райвійськкомісаріаг Новоархангельське РСТ

Пульвас В.І. Керлсон С.В. Лисенко А.М. Слоква Н.В.

 

від вул. Островського до вул. Михайлівська.( К. Маркса) (ліва сторо­на), центральний газон (від центру). вул. Островського (від вул. Центральна до р. Синюха (берег)

НВК .«Новоархангельська школа — гімназія»

ПП Киреєв С.В.

ПП Бобошко В.П.

Новоарх. відділення МОДПІ територіальний центр

Косенко І.М.

Киреєв С.В: Бобошко В.П. Разєнков Д.О. Бєлінський О.К.

 

від вул. Михайлівська до пров. Затишний (ліва сторона — від центру)

ППБакЛ.І.

Новоархангельське РСТ райцентр зайнятості

Бак Л.І.

Слоква Н.В. Єременко О.М.

 

від пров.Затишний.( жовтневого) до кладовища (ліва сторона — від центру)

ПП Заскальна Н І.

ПП Пилипенко Р.І. жителі приватних будинків

Заскальна Н.І. Пилипенко Р.І.

 

від кладовища до вул. Садової (ліва сторона — від центру)

ТОВ «Дор-Строй»

селищна рада

жителі приватних будинків

Ьукур А.Б. Шамановський Ю.П.

 

від пров     Затишний. (жовтневого) до кладовища (права сторона — від центру)

жителі приватних будинків по вул. Центральна №86-112 ПП «Акрополь»

Арделян В.В.

 

від кладовища до вул. Садової (права' сторона — від центру)

ТОВ «Новоархангельський агробуд»

Журавко Ю.І. :

 

від вул. Слави до вул. Червоної (права сторона)

спортивні організації ПП Пульвас В.І.

ПП Бондаренко Н.М.

Ткаченко В.М. Пульвас В.І. Бондаренко Н.М.

 

від містка через р. Синюху (права, ліва сторона), вул. Набережна (прибережна смуга до старої лазні)

ринок Новоархангельського РСТ

ПП «Акрополь»

Плющ Т.Ф. Арделян В.В

 

від вул. Набережної до вул. Європейська (права сто­рона — від мосту)

ДПЧ №31 Новоархан­гельського райвідділу УМНС ПП Огньова А.І.

Наконечний В.В. Огньова А.І.

 

 

_________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 березня 2016 року                                       №  12

смт Новоархангельськ

Про надання в оренду 2-х нежитлових

приміщень площею 14.29 м2 яке знаходиться

в приміщенні Новоархангельської селищної

ради за адресою вул. Слави 44/21

    Відповідно до ст..30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»ст.2,ст4,ст.5 положення «Про оренду державного та комунального майна» та згідно Постанови  Кабінету Міністрів України від 04. 10.1995 року№786розглянувши заяву начальника Новоархангельського відділення Кіровоградської областної  дирекції  ПАТ НАС «Оранта»  Забіяки В.В.від 23.03.2016року про надання в оренду двох нежитлових приміщень площею 14.29м2 за адресою смт Новоархангельськ вул. Слави 44/21 втконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл Новоархангельській селищній раді передати в оренду Новоархангельському районному відділенню Кіровоградської обласної дирекції ПАТ НАСК «Оранта»  двух нежитлових приміщень загальною площею 14.29м2 за адресою смт Новоархангельськ вул. Слави 44/21.

2. Орендодавцю в особі селищного голови укласти договір оренди вищезазначених приміщень з орендарем в особі директора ПАТ НАСК «Оранта» з урахуванням вимог Положень про оренду майна що належить до комунальної власності Новоархангельської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Бурдигу М.Д.

Селищний голова                                         Ю. Шамановський

____________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 лютого 2016 року                                     №11

смт Новоархангельськ

Про заняття з обліку житлового

будинку по вул. Нахімова, 2

    Розглянувши заяву гр. Шамановської Надії Василівни . про зняття з обліку житлового будинку по вул. Нахимова №2 в смт Новоархангельськ, акт обстеження даного домоволодіння від 20 лютого 2016 року, керуючись ст. 31, п. 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

   1. Зняти з обліку житловий будинок що розташований за адресою смт Новоархангельськ вулиця Нахімова №2, який належав нині нині покійній Федоровій Дарії Семенівні сівідоцтво на право власності від 27 грудня 1994 року №.2088

   2.Затвердити акт обстеження данного будинку від 20 лютого 2016р

   3. Свідоцтво на право власності житлового будинку зареєстроване за № 2088 від 27 грудня 1994 року на ім’я Федорова Дарія Семенівна погасити.

   4. Новоархангельському відділенню Ульянівського комунального міжміського бюро технічної інвентаризації внести зміни в облікову документацію.

 

Селищний голова                                                          Ю. Шамановський

____________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 оютого 2016 року                                                   №  10

смт Новоархангельськ

Про маркування товарів російського

походження у торгівельних

закладах смт Новоархангельськ

 

З метою захисту та підтримки українського виробника та в зв’язку з подіями на Україні, які загрожують національним інтересам держави та суспільства, керуючись законами України «Про інформацію», «Про захист прав споживачів» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Новоархангельської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Рекомендувати суб'єктам господарювання на території смт Новоархангельськ, що здійснюють оптову, роздрібну торгівельну діяльність у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, малих архітектурних формах, приміщеннях тощо, вжити заходів для:

1.1.спеціального помітного маркування товарів російського походження позначкою «Виготовлено в Росії» з нанесенням цього напису на цінники товарів російського походження та їх розміщення на окремих полицях;

1.2.запровадження інформаційних стендів з написом «Виготовлено в Росії» у торгівельних приміщеннях, де здійснюють продаж товарів російського походження та їх розміщення на окремих полицях;

2.    Оприлюднити дане рішення в місцевій газеті «Колос» та на офіційному сайті Новоархангельської селищної ради.

3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Бурдигу М.Д.

 

Селищний голова                                         Ю. Шамановський

__________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 лютого 2016 року                                           №  9

смт Новоархангельськ

Про видачу ордера на видалення

зелених насаджень

Розглянувши заяви громадян Васильченко В.Р., Пугачова Л.М., Негрова В.І. про видалення зелених насаджень, керуючись «Порядком про видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території селищної ради» затвердженого рішенням виконкому селищної ради № 3 від 22 січня 2008 року, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Видати громадянам  Васильченку В.Р., Пугачову Л.М., Негрову В.І. ордера на видалення дерев згідно акту обстеження стану даних насаджень.

2. Запропонувати замість видалених дерев посадити молоді декоративні або фруктові дерева.

 

Селищний голова                                         Ю. Шамановський

________________________________________________

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 лютого 2016 року                                            №  8

смт Новоархангельськ

Про заняття з обліку житлового

будинку по вул. Леніна,54

Розглянувши заяву гр.. Воленюка О.П. про зняття з обліку житлового будинку по вул. Леніна, 54 в смт Новоархангельськ, акт обстеження даного домоволодіння від 12 січня 2016 року, керуючись ст. 31, п. 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Зняти з обліку житловий будинок що розташований за адресою смт Новоархангельськ вулиця Леніна, 54, який належав Поплавській Лідії Гордієвні. Затвердити акт обстеження даного будинку від 12 січня 2016 року.

2. Свідоцтво на право власності житлового будинку зареєстроване за № 33 від 30 січня 1979 року на ім’я Поплавська Лідія Гордієвна погасити.

 3. Новоархангельському відділенню Ульянівського комунального міжміського бюро технічної інвентаризації внести зміни в облікову документацію.

 

Селищний голова                                    Ю. Шамановський

___________________________________________________

 

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й    к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 січня 2016 року                                          № 1

смт Новоархангельськ

 

Про встановлення резервуарів

для запасу води в ДНЗ № 1 та № 4

З метою забезпечення безперебійної роботи дошкільних навчальних закладів №1 «Ромашка» та № 4 «Сонечко», та створення необхідного запасу  технічної  води для дотримання санітарно гігієнічних норм в дошкільних навчальних закладах, (а саме: використання еластичних ємностей  дозволяє накопичувати необхідні об’єми води  та дає можливість забезпечити безперервну роботу закладів) та  відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Закупити   ємкості на 1000 літрів в кількості 2 штук.  для встановлення їх в ДНЗ № 1 та № 4,  що відповідають  гігієнічним нормам  та мають відповідний сертифікат якості.

2. Рекомендувати завідуючим дошкільними навчальними закладами № 1 «Ромашка» Тельній І.О. та № 4 «Сонечко» Ткач К.С. призначити відповідальних осіб за встановлення та постійну роботу вище зазначених резервуарів.

3. Завідуючим дошкільними навчальними закладами  № 1 «Ромашка» Тельній І.О. та № 4 «Сонечко» Ткач К.С інформувати керівництво селищної ради про хід виконання робіт по встановленню резервуарів в ДНЗ № 1 № 4. в письмовій формі.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Бурдигу М.Д.

 

Селищний голова                                   Ю. Шамановський.

 

____________________________________________________________

 

 

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА   СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й    к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 січня 2016 року                                                № 2

смт Новоархангельськ

Про створення паводкової комісії

та про затвердження плану її роботи

В зв’язку з надмірними опадами снігу та збільшенням запасів води в басейні річки Синюха що може спричинити проходження весняного паводку на підвідомчій території та з метою недопущення негативних наслідків повені, відповідно до ст. 30, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Створити паводкову комісію на період можливої весняної повені 2016 року в кількості 8 осіб та затвердити її склад (додаток №1).

2.Затвердити розроблений план роботи паводкової комісії (згідно з додатком № 2).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову паводкової комісії заступника голови селищної ради Бурдигу М.Д.

 

Селищний голова                               Ю. Шамановський

 

Додаток №1

Затверджено рішенням

виконавчого комітету селищної ради

від 28 січня 2016 року № 2

 

СКЛАД

Паводкової комісії на період можливої весняної повені 2016 року

Голова комісії

-

БУРДИГА

Микола Дмитрович

Заступник голови комісії

-

ЗАЛІЗКО

Микола Якович

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

КУЩ

Сергій Вікторович

-

 

начальник Новоархангельського РЕМ

ГОНЧАР

Олександр Федорович

 

-

 

 

голова правління ВАТ «Новоархангельське РТП»

САВЕЛЕНКО

Михайло Віталійович

-

 

 

начальник ДПРЧ-31 ТУ МНС у Кіровоградській області

КОЗАЧЕНКО

Ярослав Олегович

-

 

 

заступник головного лікаря Новоархангельської ЦРЛ

СЛОКВА

Наталія Валентинівна

-

 

голова правління Новоархангельського РСТ

КОРЕЦЬКИЙ

Ярослав Михайлович

-

 

начальник Новоархангельського відділу поліції Маловисківського ВП ГУНП в Кіровоградській області

 

ДОДАТОК № 2

Затверджено рішенням

виконавчого комітету селищної ради

від 28 січня 2016 року № 2

 

П Л А Н

роботи паводкової комісії  на випадок можливої

весняної повені 2016 року

1. Повідомити жителів вулиць Ломоносова та Набережна, (згідно зі списком) що в зв’язку з великими запасами води в басейні річки Синюха є загроза проходження весняного паводку та підтоплення житлових будинків, господарчих споруд по вищевказаних вулицях.

До 01.03.2016 року Бурдига М.Д., Мартинюк Л.Ф.

2. Ввійти з пропозицією до правління ВАТ «Новоархангельське РТП» зробити відповідні запаси паливно-мастильних матеріалів та закріпити автотранспорт, згідно списку жителів, господарства яких можуть бути підтоплені, на випадок експлуатації їх майна.

До 01.03.2016 року Шамановський Ю.П., Гончар О.Ф.

3. В разі необхідності, звернутися до Новоархангельського районного відділу ГУМНС в Кіровоградській області про задіяння працівників даної служби у  проведенні рятувальних робіт в період можливої повені.

Шамановський Ю.П., Савеленко М.В.

4. Дирекції ПП «Акрополь» підготувати під’їздні шляхи (розчистити від снігу) по вулицях Маланюка та Ломоносова для заїзду автотранспорту на випадок евакуації жителів

До 01.03.2016 року Арделян В.В.

5. Дирекції ПП «Акрополь» підготувати для демонтажу, з метою подальшої експлуатації, обладнання насосних станцій для забору води (ринок).

До 01.03.2016 року Арделян В.В.

6. Дирекції ПП «Акрополь» підготувати автомашину для завезення питної води для жителів райцентру та розробити графік її завезення.

До 01.03.2016 року Арделян В.В.

7. Дирекції ПП «Акрополь» підготувати обладнання очисної станції «Біотал» до демонтажу в разі можливого весняного паводку.

До 01.03.2016 року Арделян В.В.

8. Правлінню Новоархангельського РСТ у випадку евакуації жителів вулиць Набережна та Ломоносова, організувати гаряче харчування  з розрахунку на 100 чоловік (термін харчування буде додатково повідомлено).

За необхідністю Слоква Н.В.

9. Дирекцїї ПП «Акрополь» створити робочу бригаду для погрузки майна жителів, в разі їх евакуації. Підготувати складські приміщення для розміщення речей евакуйованих громадян.

До 01.03.2016 року Арделян В.В.

10. Ввійти з пропозицією до керівництва Новоархангельського відділу поліції розробити необхідні заходи щодо охорони громадського порядку, майна громадян, установ, підприємств в зонах можливого підтоплення.

До 01.03.2016 року Шамановський Ю.П., Корецький Я.М.

11. Дирекції ТОВ «Райкомунсервіс» підготувати транспортний засіб (трактор ЮМЗ екскаватор), та створити робочу бригаду для проведення робіт по евакуації населення в разі настання весняного паводку.

До 01.03.2016 року Родманович В.С.

СПИСОК

мешканців вулиць Ломоносова, Набережна та закріплених водіїв ВАТ «Новоархангельське РТП»  на випадок весняного паводку для евакуації майна відповідно до рішення виконкому селищної ради № 2 від 28 січня 2016 р.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер будинку

Кількість членів сімї

Прізвище, ім’я, по батькові водія та номер автомобіля

вулиця Ломоносова

1

Тхоржевський О.Я.

1

1

 

2

Лозовенко С.В.

2

5

 

3

Бовт С.В.

3

4

 

4

Кузьміна М.В.

4

1

 

6

Катаула В.Ю.

6

3

 

7

Бурлака Л.О.

7

2

 

8

Криворучко В.І.

8

4

 

9

Баліцький А.А.

9

2

 

10

Завалко В.П.

12

4

 

11

Цвень С.Л.

13

2

 

12

Захарченко Г.К.

15

1

 

13

Слободенюк В.М.

16

5

 

14

Ліщеновський Б.Г.

17

1

 

15

Животовський В.П.

18

1

 

16

Грох А.М.

19

3

 

17

Мохонько В.О.

20

1

 

18

Гончарова Л.С.

21

6

 

19

Бутиш О.С.

22

1

 

20

Слободян С.Ф.

23

4

 

21

Шаманська О.Г.

24

1

 

22

Дудник В.М.

25

3

 

23

Шудра А.П.

26

1

 

24

Назаратій А.А.

28

3

 

25

Садіков Р.Ю.

29

3

 

26

Голотова Г.П.

30

1

 

27

Притула Т.С.

31

2

 

28

Заєць О.І.

32

2

 

29

Красько Т.І.

33

4

 

30

Горілий С.А.

35

4

 

31

Секретарюк Н.П.

37

3

 

вулиця Набережна

1

Зубченко С.О.

4

2

 

2

Семенченко Л.О.

5

1

 

3

Єфременко Н.Т.

6

1

 

4

Савенко М.О.

8

3

 

5

Штанько М.С.

10

1

 

6

Давидчук І.М.

12

1

 

7

Бедрик А.П.

14

3

 

8

Будулатьєва О.М.

16/2

2

 

9

Пироженко В.М.

16/1

1

 

10

Компаніченко О.О.

18

1

 

11

Компаніченко В.О.

20/1

1

 

12

Швабовська Л.О.

20/2

1

 

13

Сіроштан С.І.

26

2

 

вулиця Пушкіна

1

Кривопищенко Т.М.

4

2

 

2

Гриценко О.Г.

10

3

 

3

Албул А.В.

12

2

 

4

Баркова Л.О.

14

1

 

 

 

Список погоджено: голова правління ВАТ Новоархангельське РТП Гончар О

Виконавець    Шутенко П.

 

 

 

СПИСОК

мешканців вулиць Ломоносова, Набережна, які утримують у власному підсобному господарстві поголів’я  ВРХ  та свиней, на випадок можливої евакуації, на період весняного паводку 2016 року відповідно до рішення виконкому селищної ради № 2  від 28 січня 2016 р.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер будинку

ВРХ (кількість голів)

Свині

(кількість голів)

Підпис власника

вулиця Ломоносова

1

Тхоржевський О.Я.

1

 

 

 

2

Лозовенко С.В.

2

 

 

 

3

Бовт С.В.

3

 

 

 

4

Кузьміна М.В.

4

 

 

 

5

Апостолова Н.С.

5

 

 

 

6

Катаула В.Ю.

6

 

 

 

7

Бурлака Л.О.

7

 

 

 

8

Криворучко В.І.

8

 

 

 

9

Баліцький А.А.

9

 

 

 

10

Завалко В.П.

12

 

 

 

11

Цвень С.Л.

13

 

 

 

12

Захарченко Г.К.

15

 

 

 

13

Слободенюк В.М.

16

 

 

 

14

Ліщеновський Б.Г.

17

 

 

 

15

Животовський В.П.

18

 

 

 

16

Грох А.М.

19

 

 

 

17

Мохонько В.О.

20

 

 

 

18

Гончарова Л.С.

21

 

 

 

19

Бутиш О.С.

22

 

 

 

20

Слободян С.Ф.

23

 

 

 

21

Шаманська О.Г.

24

 

 

 

22

Дудник В.М.

25

 

 

 

23

Шудра А.П.

26

 

 

 

24

Хававчук І.А.

27

 

 

 

25

Назаратій А.А.

28

 

 

 

26

Садіков Р.Ю.

29

 

 

 

27

Притула Т.С.

31

 

 

 

28

Заєць О.І.

32

 

 

 

29

Красько Т.І.

33

 

 

 

30

Горілий С.А.

35

 

 

 

31

Секретарюк Н.П.

37

 

 

 

вулиця Набережна

1

Зубченко С.О.

4

 

 

 

2

Семенченко Л.О.

5

 

 

 

3

Єфременко Н.Т.

6

 

 

 

4

Савенко М.О.

8

 

 

 

5

Штанько М.С.

10

 

 

 

6

Давидчук І.М.

12

 

 

 

7

Бедрик А.П.

14

 

 

 

8

Будулатьєва О.М.

16/2

 

 

 

9

Пироженко В.М.

16/1

 

 

 

10

Компаніченко В.О.

18

 

 

 

11

Компаніченко О.О.

20/1

 

 

 

12

Швабовська Л.О.

20/2

 

 

 

13

Сіроштан С.І.

26

 

 

 

вулиця Пушкіна

1

Кривопищенко Т.М.

4

2

 

2

Гриценко О.Г.

10

3

 

3

Албул А.В.

12

2

 

4

Баркова Л.О.

14

1

 

                   

 паводГолова павової комісії:                                     М. Бурдига

 

___________________________________________________

 

 

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 січня 2016 року                                             №  3

смт Новоархангельськ

Про надання дозволу на будівництво

тимчасової споруди для ведення

підприємницької діяльності

            Розглянувши заяву ПП Бондаренко Надії Мар’янівни про надання їй дозволу на будівництво тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності, за адресою смт Новоархангельськ, вулиця Леніна132-а ,керуючись п.9 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл приватному підприємцю Бондаренко Надії Мар’янівні на будівництво тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності в смт Новоархангельськ вулиця Леніна 132-а.

2.Зобов’язати ПП Бондаренко Надію Мар’янівну здійснювати будівництво відповідно до розробленого проекту.

 

Селищний голова                                            Ю Шамановський

 

___________________________________________________

 

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 січня 2016 року                                            №  4

смт Новоархангельськ

Про заняття з обліку житлового

будинку по вул. Козацька,60

Розглянувши заяву гр.. Сологуб С.О. про зняття з обліку житлового будинку по вул. Козацька, 60 в смт Новоархангельськ, акт обстеження даного домоволодіння від 12 січня 2016 року, керуючись ст. 31, п. 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Зняти з обліку житловий будинок що розташований за адресою смт Новоархангельськ вулиця Козацька, 60, який належав Сологуб Світлані Олександрівні. Затвердити акт обстеження даного будинку від 12 січня 2016 року.

2. Свідоцтво на право власності житлового будинку зареєстроване за № 3071/12 від 25 червня 1996 року на ім’я Сологуб Світлани Олександрівни погасити.

 3. Новоархангельському відділенню Ульянівського комунального міжміського бюро технічної інвентаризації внести зміни в облікову документацію.

 

Селищний голова                                    Ю. Шамановський

 

___________________________________________________

 

 

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 січня 2016 року                                           №  5

смт Новоархангельськ

Про видачу ордера на видалення

зелених насаджень

Розглянувши заяви громадян Хаби О.О., Вольської Н.В., Дем’яненкоТ.І., Гнатенко Н.І., Слободян В.С., Савенко М.А., Свинобей В.І. про видалення зелених насаджень, керуючись «Порядком про видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території селищної ради» затвердженого рішенням виконкому селищної ради № 3 від 22 січня 2008 року, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Видати громадянам  Хабі О.О., Вольській Н.В., Дем’яненко Т.І., Гнатенко Н.І., Слободяну В.С., Савенку М.А., Свинобею В.І. ордера на видалення дерев згідно акту обстеження стану даних насаджень.

2. Запропонувати замість видалених дерев посадити молоді декоративні або фруктові дерева.

 

Селищний голова                                         Ю. Шамановський

 

_____________________________________________________

 

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 січня 2016 року                                                                        №  6

смт Новоархангельськ

Про утворення тимчасової діючої

комісії та затвердження

персонального складу

Заслухавши інформацію селищного голови Шамановського Юрія Павловича про необхідність утворення тимчасової діючої комісії для надання інформації та попередження приватних підприємців про закінчення їх договорів оренди земельних ділянок під МАФ та попередження їх про адміністративну відповідальність та затвердження персонального складу, та на підставі ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Утворити тимчасову діючу комісію у складі чотирьох осіб, а саме:

Голова комісії

-

Бурдига Микола Дмитрович (заступник голови селищної ради)

Заступник голови комісії

-

Детиненко Сергій Боліславович (спеціаліст землевпорядник)

Члени комісії

-

Цабій Володимир Іванович (інженер з благоустрою)

Ягольніцька Світлана Олександрівна (старший інспектор по роботі з молоддю та неповнолітніми)

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови Бурдигу М.Д.

 

Селищний голова                                Ю. Шамановський

 

________________________________________________

 

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в и к о н а в ч и й       к о м і т е т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 січня 2016 року                                                     №  7

смт Новоархангельськ

 

Про надання дозволу на проведення

реконструкції житлового будинку

 

Розглянувши заяву громадянина Зануди Віктора Вікторовича, про надання йому дозволу на проведення реконструкції житлового будинку за адресою смт Новоархангельськ вул. Ювілейна 12, керуючись п.9 ст.31 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» Виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл на проведення поділу (реконструкції) житлового будинку розташованого за адресою смт Новоархангельськ, вул. Ювілейна.12 згідно  запропонованих варіантів поділу за висновком комплексної судово-оціночно-будівельної експертизи № 4 від 07.07.2015р. та акту обстеження технічного стану житлового будинку комісією з виявлення та запобігання самочинному будівництву на підвідомчій території від 08 грудня 2015 року.

2. На підставі рішення суду запропонувати гр. Зануді Віктору Вікторовичу звернутися до відділу регіонального розвитку, архітектури та містобудування Новоархангельської РДА, для отримання містобудівних умов та обмежень для складання проекту на реконструкцію.      .

 

Селищний голова                                         Ю. Шамановський