Україна

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

 

 від   21 червня  2016 року                                                                   № 48 к

 

Про перейменування вулиць та провулків,

назви яких містять символіку комуністичного

режиму Новоархангельської селищної ради.

     На виконання розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 19.05.2016 року за № 216 – р та з метою упорядкування назв вулиць, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989   «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Перейменувати вулиці та провулки Новоархангельської селищної ради без зміни поштових номерів житлових будинків, установ та споруд (перелік вулиць та провулків додається).

2. Повідомити про відповідні зміни Державне підприємство «НАІС» відповідно до цього розпорядження.

3. Забезпечити інформування громадськості про перейменування вулиць та провулків у селищі Новоархангельськ  шляхом оприлюднення даного розпорядження на стенді селищної ради, сайті селищної ради та  в Районній газеті «Колос».

4. Проінформувати Відділ ведення реєстру виборців Новоархангельської РДА

5. Контроль за виконанням даного  розпорядження покласти на  заступника селищного голови Бурдигу М.Д.

 

  Селищний голова                                                                            Шамановський Ю.П.

 

додаток  до розпорядження від

 21 червня  2016 року  №  48 к

 

Перелік

 назв вулиць та провулків Новоархангельської селищної ради Новоархангельського району Кіровоградської області,

які перейменовуються.

№ п/п

 

Вулиці, провулки, які підлягають перейменуванню

перйменованіі  назви вулиць та провулків

1

 

2

3

Селище Новоархангельськ

1

Вул.

Белінського

Б. Ступки

2

Вул.

Островського

Барвиста

3

Вул.

Колгоспна

Фермерська

4

Пров.

Белінського

Б. Ступки

 

Селищний голова                                                                  Шамановський Ю.П.

 

Україна

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

смт Новоархангельськ

 17 березня 2016 року

  

№ 24-к

Про проведення перевірки

передбаченої Законом України

«Про очищення влади»

    Відповідно до Закону України «Про очищення влади», постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» (із змінами), абзацу сьомого плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року № 1025-р

    1. Провести перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», в Новоархангельській селищній раді, визначивши днем початку проведення перевірки 21 березня 2016 року.

    2. Призначити секретаря селищної ради Шамановську Н. В. відповідальною за організацію та проведення перевірки;

    2.1. Ознайомити з даним розпорядженням посадових осіб селищної ради, а саме: спеціаліста І категорії (землевпорядника) селищної ради, головного бухгалтера селищної ради та спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку.

   3. Особам, щодо яких здійснюється перевірка, у десятиденний термін з дня початку проведення перевірки подати секретарю селищної ради власноручно написану заяву про проведення перевірки відповідно до додатку1 постанови КМУ №167 від 25.03.2015 року, декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, а також копію паспорта громадянина України.

    4. Оператору комп’ютерного набору Малковій О.Ю. протягом трьох днів з моменту отримання відповідної заяви забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Новоархангельської селищної ради:

   - інформації про початок проходження перевірки;

   - копії цих заяв та декларацій (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом);

   5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Селищний голова                                             Ю. Шамановський

Україна

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ

смт Новоархангельськ

 16 лютого 2016 року

  

№ 17

Щодо благодійних внесків

    З метою попередження зловживань службовими особами дошкільних закладів на підвідомчій території та недопущення порушення прав дітей на доступність та безоплатність освіти, зокрема, примусовим збиранням в дошкільних закладах коштів на проведення різноманітних заходів, поповнення благодійних фондів та нецільового використання батьківських внесків, забезпечуючи неухильне виконання Закону України "Про благодійництво та благодійні організації", який передбачає можливість залучення лише добровільних пожертвувань та їх ретельного бухгалтерського обліку Новоархангельська селищна рада вирішила:

    1. Заборонити незаконний збір коштів та матеріальних цінностей працівниками дошкільних навчальних закладів.

    2. Рекомендувати батьківським комітетам (радам) дошкільних навчальних закладів розглянути питання щодо створення благодійних фондів відповідно до законодавства, у статутах цих фондів обумовити чіткий порядок надходження та використання коштів.

     3. Прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб здійснювати виключно на добровільній основі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 р. № 1222 (із змінами) "Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування" з обов'язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку.

    4. Завідуючим ДНЗ № 1 Тельній Інні Олександрівні та ДНЗ № 4 Ткач Катерині Степанівні щомісяця проводити звітування про надходження та  використання благодійних та спонсорських коштів перед селищною радою, педагогічними колективами та батьківськими комітетами (радами).

    5. Завідуючим ДНЗ № 1 Тельній Інні Олександрівні та ДНЗ № 4 Ткач Катерині Степанівні довести до відома батьків зміст даного розпорядження.

    5. Контроль за виконанням залишаю за собою

Селищний голова                                  Ю. Шамановський

Україна

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

 від   9 лютого 2016 року                                                № 12 к

Про перейменування вулиць та провулків,

назви яких містять символіку комуністичного

режиму селища Новоархангельськ.

     З метою упорядкування назв вулиць, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989   «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», та результати опитувань жителів селища, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Перейменувати вулиці та провулки селища Новоархангельськ без зміни поштових номерів житлових будинків, установ та споруд (перелік вулиць та провулків додається).

2. Повідомити про відповідні зміни Державне підприємство «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України» відповідно до цього розпорядження.

3. Забезпечити інформування громадськості про перейменування вулиць та провулків у селищі Новоархангельськ  шляхом оприлюднення даного розпорядження на стенді селищної ради, сайті селищної ради та  в Районній газеті «Колос».

4. Проінформувати Відділ ведення реєстру виборців Новоархангельської РДА

3. Контроль за виконанням даного  розпорядження покласти на  заступника селищного голови Бурдигу М.Д.

 

  Селищний голова                                                                            Шамановський Ю.П.

 

додаток  до розпорядження від

 9 лютого 2016 року  №  12 к

перелік вулиць та провулків які перейменовуються.

№ п/п

Вулиці, провулки, які підлягають перейменуванню

перйменованіі  назви вулиць та провулків

1

2

3

1

Енгельса

М. Грушевського

2

Леніна

Центральна

3

Карла Маркса

Михайлівська

4

Комсомольський

Центральний

5

Чекістів

Європейська

6

Будьоного

Зеленобрамський

7

Свердлова

С. Сурженка

8

Щорса

Січових стрільців

9

Чапаєва

Незалежності

10

Жовтневий

Затишний

11

Піонерський

Джерельний

12

Горького

Медова

13

Радянська

Виноградна

14

Кірова

Мальовнича

15

Котовського

Музична

с. Журівка

16

Радянська

Журавлина

Селищний голова                              Шамановський Ю.П.